Új hozzászólás Aktív témák

  • inf3rno

    Topikgazda

    Úgy összességében én elégedett vagyok vele. Így utólag azt mondom, hogy megéri a pénzt is, ki mennyit tud rászánni. Tényleg egy jó bevezető a gyakorlati részébe az incidens kezelésnek. Pont ma volt incidensmenedzsment órám, és elég jól el tudtam helyezni az itt tanultakat, szóval jól kiegészítette a másik képzésem. A fazon is jó előadó, gondolom nem először csinálja, meg úgy tűnik inkább arra fókuszál, hogy közösséget teremtsen, és nem arra, hogy lehúzza az embereket. Ha van egy fix célközönség, akkor úgyis egy idő után dől a lé. Ez az annyit fizetsz amennyit gondolsz dolog is szerintem benne van az üzlettervében, mert részben jótékonyság, részben meg hosszú távon, ha valaki ebben helyezkedik el, akkor úgyis megszedi magát annyira, hogy tudjon legalább egy minimális összeget kifizetni. Én pl ránézek most, hogy van e log analysis kurzusuk, ami abba a témába mélyebben belemegy, mert kell a szakdolgozatomhoz, és valamennyit hajlandó is vagyok fizetni érte, hogy legyen valami gyorstalpaló, és kapjak valami képet arról, hogy mit csinálnak, mi a szaknyelv, és milyen kontextusba helyezzem a szakdolgozatot. A mostanit ingyen csináltam. Elvileg 6 hónapig tudom megnézni a videokat, a labor vmware fájlja bármeddig használható, de gondolom 6 hónap után letiltják majd a frissítést rá. Úgy nagyjából ennyi. Én így kezdőként ajánlom ezt a wild west hackin' fest / SOC core skills-et. Azt mondta, hogy talán majd egyszer jönnek Budapestre is élőben. [link]

    [ Szerkesztve ]

    Buliban hasznos! =]

Új hozzászólás Aktív témák