Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tDr1v3r

    veterán

    válasz tDr1v3r #40 üzenetére

    Nos akkor, valamiféle summing up hogy mifélét tervezek:

    - Egyelőre tenkeyless kivitel. Opcióként még bejöhet egy 60% is, de teljes kiosztás elképzelhetetlen.
    - Kapcsolókból Gateron Brown. Bár nagyon agyaltam a Blue-n - lévén a mostani boardom MX Blue-val van szerelve és egyszerűen imádom - győzött a racionalitás. Bár kicsit kételkedek ebben a halkabb dologban, de valszeg kap o-ringet... csak az meg csökkent a gombok nyomástávolságán. Azt meg akarom annyira.
    - Phantom PCB lesz az alap, meg Teensy (még a verziószáma nem dőlt el).
    - Plate mounted lesz a rögzítés, nem kérdés. Beszerzési helyet még nem találtam, természetesen elfogadok javaslatokat.
    - Keycapek. Nos, custom set-ből DSA Dolch vagy Granite jöhet szóba, de egyelőre nagyon szúrja a fantáziámat a WASDKeyboards szettje. Van Mac-es kiosztás is gyárilag, igazából tele hibával de egész jó. És ugye ők customot is csinálnak, így akármikor összerakhatok egy sajátot San Francisco fonttal és custom legendekkel. Csábító, csak a minőség a kérdéses.
    - Ház. Nos, ez lesz asszem a fájdalmas... MechanicalKeyboards.com-ról egy TEX 60% 120 USD, egy TEX TKL (Filco profil) meg 150 körül. Tody56 tőlem alig pár kilóméterre mennyiért csinálna? Franc tudja, de nem feltétlen lenne olcsóbb...
    - Kábel. Valami random, amin cuki az USB csati és a ferritgyűrű. Meg kap majd MDPC-s kábelharisnyát.

    Asszem most zokog a lelkem. Azt hittem hogy a kapcsoló lesz a legdrágább, de nem... azért remélem megéri majd egy kisebb csomag kokó árát belefeccelnem. De a végeredmény úgy is kárpótolni fog.

    Már csak a BlackWidow-t kéne elpasszolni...

    [ Szerkesztve ]

    disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

Új hozzászólás Aktív témák