Új hozzászólás Aktív témák

  • nacant

    csendes tag

    Vizsgáztattam az Primot, Romániában az elmúlt két hétben, több mint 2600km alatt. Maga a szoftver jól müködött, kivéve azt, hogy egy szakaszon oda vissza küldözgetett, vagy kétszer, de ez a térképnek is betudható. A szakasz két végén csináltatott velem egy visszafordítást, nagyjából, mintha 8-asba menten volna. Aki erre jár és nem akar olyan utakon menni, mintha 200 évvel ezelőtt járna, akkor javaslom a "gyors" módú útvonaltervezést, másik három nem ajánlott, ha csak nem ez a cél :) ! A helységek elég pontatlanul vannak meghatározva, mármint a sebességhatárok szempontjából. Volt, hogy már 500m-re bent voltam lakott területen mikor jelzett, de volt olyan is, hogy jóval előtte jelzett, és sajnos volt olyan is, hogy nem jelzett semmit és keresztül mentem a városon. Szóval érdemes odafigyelni a táblákra.
    Poi-ok szempontjából jó a térkép, mert a nevezetességeket látnivalókat mind ismerte (TM).

    m.jenő!
    Köszi a térképváltással kapcsolatos válaszod, de nem tudtam már kipróbálni a nyaralás miatt.

Új hozzászólás Aktív témák