Új hozzászólás Aktív témák

  • Aimer415

    csendes tag

    Sziasztok!

    Mindenki véleménye érdekel. :)

    A következő problémám van a gps-el amit néhány hete vettem,és hogy korábban is írtam Primo 8.5.9.142948 van rajta.

    Tegnap óta(az első 2hét alatt "csak"3x) többször kikapcsolt ill.lefagyott navigálás közben ill.amikor 1-2dolgot állítottam rajta akkor is... :(
    Aksi minden alkalommal min.80%-on volt...

    Tehát megállt a navi és nem reagált semmire,de tényleg semmire.
    Még kikapcsolni se tudtam,csak úgy hogy a reset-et benyomtam,majd újra indult.
    A kikapcsolás utoljára úgy 2órája történt,menet közben ill.navigálás közben....mintha lemerült volna az aksija,sötét kijelző stb.pedig autós töltőn volt.

    Szerintetek mit lehet vele csinálni???? :F

    Különben nagyon pontosan navigál,méter pontosan,és nem beszél hülyeségeket. :)

    Különben szerintem pontosságban a Gábor hang a legjobb.
    Legalább is leteszteltem mind a hármat és nem egyformák navigálás közben....minimális különbség van,rossz irányba egyik se akart küldeni.

    Szerintetek a térkép hibája hogy már a 2.vasúti lámpás! átjárót nem mutatja ill.jelzi hanggal??? :F

    Beállítottam előtte mindent amit kell...még szerencse hogy elég figyelmes és óvatos vezető vagyok...

    Pedig Szhelyen belül az egyik legnagyobb vasúti átjáró(Csaba út végén)csak azt mutatta hogy az úton keresztben van egy vasúti sín...
    Ja és már sok éve ott van az a vasúti lámpás átjáró,és a gépen a Magyaországi térkép
    TM 2009.12 havi.

    Köszönöm!!! :R :R :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák