Új hozzászólás Aktív témák

  • F@Bika

    csendes tag

    Sziasztok
    Eddig büszkén használtam gyakorló kamionosként az iGO8-at, mert magyar és mert egy Gurjon skin tökéletesen használhatóvá tette.
    Mikor meghallottam, hogy megjött a teherautós "továbbfejlesztett" verzió, már majdnem kerestem egy webshopot, hol tudom megvenni. Jól tettem, hogy aludtam rá egyet és a haveromét előbb leteszteltem. Percek alatt megbukott az alap vizsgákon.
    Hogy miken?
    Beállítottam a 40tonnát, 4m magasságot, 2,5m szélességet, 5 tengelyt ... és adtam neki a címeket.
    Eredmény: beforgatott a minimum 10 éves súlykorlátozásokba, zsákutcákba !!!
    Gondoltam ezt még csak túlélem, a régi szoftverrel is ez volt a probléma (de az legalább nem volt teherautósnak titulálva) de akkor néztem egy rutin utat: Ausztriából - Olasz (Velence kikötő) - hajón át Görög (Igoumenitsa kikötő) - És az út vége pl.: Thessaloniki.
    Döbbenet !!! NEM TUDJA KEZELNI A KOMPOKAT !!!!!!!!!! az iGO8 igen !!!! ez fejlődés? vissza.
    Az, hogy egy teherautós nem tud POI-kat menteni? kedvencekbe nem lehet kategóriákat létrehozni?
    A többit már nem is ragozom, mert csak felhúzom magam, ez a program szerintem nem nyert semmit, vették a díjat, mert ekkora szemétre normális bíra nem adna még áldást se, nem hogy innovációs .... ot
    Ez a fejlesztés szégyene !!!
    iGo-s urak, ne erre tovább, kicsit vissza a gyökerekhez (iGO8) és vegyétek már fel Gurjon-t. Ő legalább tudja, mi kell a felületre.
    Üdv.

    Az ENTERT ütni kell, vagy beírni?

Új hozzászólás Aktív témák