Új hozzászólás Aktív témák

  • sensor060

    aktív tag

    válasz m.jeno #324 üzenetére

    Hello !

    elöször is köszi a tippet, valóban kék zászlóra nyomva meg lehet adni bármilyen kezdöpontot. köszönet az infoért !
    a többi észrevételem nagyrésze viszont kétségkivül hiány (egyenlöre), ezt el kell, hogy ismerd nekem :)
    azt is tudom, hogy az, ami egyik embernek gond, az a másiknak fel sem tünik, de én például sokat megyek éjjel, sokat megyek külföldön, szóval ezért vannak ezek az észrevételek.
    egyébként a háttérvilágitás részletes beállitását a skin teszi lehetövé.
    van még egy dolog, amit nem találtam, mert lehet kihagyták, vagy mert figyelmetlen vagyok, szal ez a dolog az automatikus ujratervezés.
    sokszor kikapcsolom, mert van, hogy egymás melletti párhuzamos utak (autópályák mellett például), illetve ezeken való haladáskor nagyon zavaró, ha állandóan ujratervez. jobb volt, amikor én mondhattam meg neki, hogy mikor tervezzen ujra, addigis azért látni, merre is kellene menni. zavaró, bár ez nem az Igo hibája, hanem a gps pontatlanságából eredö hiba, szóval emiatt ez hasznos feature volt.

    a térképek fejlödéséröl meg annyit, hogy van a gurjon skinben térképcserélö megoldás, talán nem véletlenül. nagyon jó ötlet szerintem !

    -s-

Új hozzászólás Aktív témák