Új hozzászólás Aktív témák

  • sensor060

    aktív tag

    válasz Bog #283 üzenetére

    Hello Bog !

    Természetesen olvastam már régebben, ezért mondom azt, hogy sajnos engem átvertek anno, mikor a pna+igo6-ot vettem. Támogatás nincsen, pda-t kellett volna vennem.
    Aki egy üres pna-t vesz, az törvényt sért azzal, hogy másolt, warez navigációs software-t tesz fel rá. Az egy dolog, hogy ugymondjam rá van kényszeritve, dehát ez van ma Magyarországon. Szerintem igy nem is lehetne árulni a boltokban, csak software-rel, és odatenni mellé azt, hogy nincsen támogatás, legalábbis igo-hoz.

    Van egy másik dolog is, ez pedig az emberek butasága. Szoktam pc-ket összerakni ismerösöknek. Mondja mennyi pénzböl, én megveszem a cuccokat, összerakom. Kérdezem töle, hogy akkor milyen operációs rendszer. Hát windoz, jön a válasz, mi más, furcsán néznek ennél a kérdésnél. Ekkor elmondom nekik, hogy a windoz egy fizetös oprendszer, ha másoltat akarsz, akkor törvényt sértesz. Ekkor komplett bolondnak tartanak, és csak nevetnek. Ök azt hiszik, a pc-hez jár a windoz, mivel anélkül nem is lehetne használni.

    -s-

Új hozzászólás Aktív témák