Új hozzászólás Aktív témák

  • #73495296

    törölt tag

    válasz DM43 #21448 üzenetére

    Értem, csak ezt nem értem mi a francért nem bírják frissíteni a Playben kapható változatot. Így ilyen formában 2 év lemaradás van térképben a valósághoz képest. Nem csoda, ha tönkremennek, amikor a 3 irányból, a dedikált PNA, a beépített navi és a telefonos app közül az első haldoklik, és mégis kizárólag arra koncentrálnak, miközben elmegy mellettük a világ. Az S betűs alternatívának 50-szer annyi letöltője van, és fele annyiért árulják. Pedig az iGO felülete sokkal vezetés barátabb, mint bármely alternatíva, amit kipróbáltam, de ha nincs nagyjából friss térkép, akkor semmit nem ér. Persze lehet mondani, hogy a telefonos piacot úgyis a Google meg a Waze viszi, de szerintem meg ezek nem alkalmasak mindenre, amire egy kiforrott, elsősorban offline navigáció képes.

    Ami pedig az állami innováció finanszírozást illeti, hát egyik családtagom munkahelyén is az megy (teljesen más ágazat), hogy kapnak egy rakás pénzt K+F-re, ami aztán rohadtul rossz hatékonysággal látszatberuházásokra megy, ahová meg kellene a fejlesztés, mert a cég fennmaradása függhet tőle, ott nincs pénz...

Új hozzászólás Aktív témák