Új hozzászólás Aktív témák

  • Toggyuri

    csendes tag

    válasz Ditibo #15009 üzenetére

    Ugyan ezzel a problémával küzdöttem a mai napig, majd meguntam. :Y Feltettem egy régebbi, mentett verziót, utána egyesével a PLAJOS féle UX eket, majd a branding -et és azt a skint, amelyk működik az ux -ekkel együtt. Azóta hibátlanul megy. Lenne még egy - két igényem bizonyos gombokra, funkciókra - de ezt leszámítva teljesen jól működik. Szinte minden skint kipróbáltam, hosszú napokat szántam rá, de az az igazság, hogy tökéletes (legalább is nekem) nem létezik. Van olyan ami az egyikben nagyon jó, de a másikból hiányzik ...és fordítva. Sokszor összeakadnak a régebbi skinek után visszamaradt "piszkok" az újabakkal. Hozzáértővé kell válni és akkor lehet "testreszabni". :) Szerintem baromi nagy melópláne kezdőként indulva. Rengeteg programozási technikát kell elővenni újra és ujakat megtanulni, mindezt úgy, hogy nincs mindenre egyértelmű forrás. Itt ugyan nagyon sok valóbanhozzáértő ember osztja meg a tapasztalatait és sokat segítenek önzetlenül. Rengeteget tanultam innem de ez minden...nagyon sokat kérdezni meg pofátlanságnak tűnik... Szóval nem egyszerű :)

Új hozzászólás Aktív témák