Új hozzászólás Aktív témák

  • sutszi

    veterán

    válasz Chaser #56021 üzenetére

    Te már eleve feltételezed, hogy sz@r.
    Garancia itt is van. Max nem kopognak be az ajtómon...Lehet nem is akarom. Smartservice-nek jó híre van. Tudom, hogy oda kell csörögnöm, és megmondják mi legyen.
    DE ez már megint a házassági szerződés esete...még el sem kezdődött valami de már készülünk a problémákra. Én azt várom ettől a géptől, hogy ne legyen garanciális ügyintézéses történetem...De mivel munkaeszközt veszek ez max akkor lenne kidobás, ha az a pénz nem térülne meg a munkával amire vettem...vagyis szervízben töltene 3 évet és a végén visszaadják, hogy nem jó, és lejárt a gari...erre akkora az esély mint a holnapi világvégére.
    Nyilván azért mielőtt ennyi pénzt kiadnék biztos körbenézném a piacot, de az új HP-k is olyanok mint egy vödör takony...Dell...hát jó a gari...ezen kívül tud mást is?!

    Ha le akarom fedni az igényeim akkor valahol kompromisszumot kell kötni...ki itt, ki ott enged...

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Új hozzászólás Aktív témák