Új hozzászólás Aktív témák

  • brd

    nagyúr

    válasz lapa #18787 üzenetére

    T400, P8600 (3M Cache, 2.4GHz max., 800 MHz min.), Intel VGA-ra kapcsolva, 4GB RAM (két modullal) fosTN 1440x900, az összes eredmény HDD/SSD nélkül, DVDRW kiszed, Blútyúk off, WIFI off, és idle, kivéve, ha külön írom:

    - min. fényerő: 7.9W (megjegyzem, ez a fényerő szerintem abszolút használhatatlan, de eggyel magasabb fényerőn már használható, ott 8.9W a fogyasztás; egyébként ezen két fokozat között nagyobb a változás a fényerőben, mint az egyéb fokozatok között, továbbá a DVDRW 0.6W-ot ad hozzá, tehát azt nem kapcsolja ki magától, ahogy nézem, de ezt csak érdekességként írom, hogy mennyit fogyaszt a DVDRW - természetesen nyugalomban, azaz nincsen benne lemez, és nem a bedugás után rögtön, hanem amikor már nem keresgéli a lemezt -, a T61-es eredményed HDD nélkül nem véletlenül a DVDRW kikapcsolatlansága miatt lehetett magasabb, mint a HDD-s?);

    - SSD-vel, min. fényerő: 7.9W (Kingston SVP100S2/96G, és hosszabb ideig mértem, mert nem hittem el elsőre);

    - HDD-vel, min. fényerő: 8.6W (WD500BEVT, forgó tányérral);

    - max. fényerő: 13.6W;

    - min. fényerő, π calc' fut: 29.0W, idő: 5:31.983;

    - végül min. fényerő,pendrive kihúzva: 7.5W (ezt mellesleg nem élte túl a Linux, utána elakad a boot folyamán, annak ellenére, hogy a filerendszer nem sérül, pedig direkt figyeltem, pár másodperce már nem forgalmazott a gép a pendrive felé; ez nagy fekete pont nálam, mert 2x is kipróbáltam, és ugyanúgy lehal tőle :( ).

    [ Szerkesztve ]

    The only real valuable thing is intuition.

Új hozzászólás Aktív témák