Új hozzászólás Aktív témák

  • hunmarkov

    csendes tag

    Üdv,
    Nem rég vettem egy HyperX Cloud 2-t, mindenki ezt ajánlotta PUBG-hez. Tök kényelmes meg minőségi meg minden, fel is mentem youtube-ra, kristálytiszta zene, jó basszussal, viszont, amikor játszom (pubg) vagy ugyanúgy pubg-ről nézek videót, nagyon rossznak tűnik a hangminőség… túl magas treble, kevés a mély, olyan mintha valami rossz minőségű videót néznek vagy fürdőszobából szólna… A lépéseket is alig lehet beazonosítani, hogy milyen távolságban van stb. Az előző olcsó headsetemen pedig tök jó minőség volt.

    Amiket próbáltam:
    be/kikapcsolni a 7.1-etmásik usb slot-ba dugnicsak jack részét bedugni (mivel usb részbe van hangkártya elvileg cloud2-be, így mintha egy fokkal jobb lenne, ezért gyanakodtam valami rossz hangkártya beállításra)Realtek audio drivert felrakni/frissíteni (ebből próbálok majd egy másik verziót is ma)Equalizer APO-t feltelepíteni, custom settings-be húzni a mélyen és csökkenteni a magasonWindows hangbeállításoknál a Hz-et magasabbra állítani, ugyanitt effekt nincs bekapcsolva.

    Config:
    Alaplap: Asrock Z370 Pro4
    CPU: i7-8700K 4,8ghz
    RAM: 16gb 3000mhz G. Skill Aegis
    VGA: ROG Strix 1080 Ti OC
    Legfrissebb Windows 10 64 bit

    Egyéb ötlet valakinél? Esetleg valami bios beállítás?
    Lehet velem van a baj, de nem hiszem el, hogy egy ilyen népszerű és nem olcsó headset, amire csak jókat mondott mindenki, ilyen minőségűnek kéne lennie. :(

    Weboldal készítés: https://zeusweb.hu

Új hozzászólás Aktív témák