Új hozzászólás Aktív témák

  • ot93

    senior tag

    válasz carex6 #5 üzenetére

    Üdv,
    nekem is 8.0 van, ha jól tudom ips kijelzős, a betekintési szögei megfelelőek... amiért kifejezetten ajánlom erre a célra, az az, hogy nagyon jó (szerintem) az üzemideje. nálam mindig kibír 10 óra kijelzőidőt (folyamatosan bekapcsolt wifi, meg email, naptár szinkronizációval, stb.), volt már 11 és fél is, de ha folyamatosan használnám (magyarán nem lenne a tétlenségből, alvási idejéből eredő áramfogyasztás) akkor ez több is lehetne, magyarul pl. hosszú utazáskor ha folyamatosan mesét néznek tippem szerint 13h is lehetne a kijelzőidő, ami szerintem elég jó, de én a 10h-val is teljesen elégedett vagyok ami mindig megvolt mióta megvettem (1 hónapja).
    játékra talán nem a legjobb, bár amit próbáltam (bad piggies) az probléma nélkül futott, de úgy hallottam erőigényesebb játékok már okoznak neki problémát, de nekem nem erre kellett, meg ahogy írtad neked sem. :)
    böngészésre, filmnézésre teljesen jó, főként erre a kettőre használom én is. az oldalak gyorsan betöltenek, a filmeknél az 1920x1080-t is lejátssza, habár ez felesleges, mert a kijelzője nincs akkora felbontású :)
    a t2-t nem ismerem, de az android verzió és támogatottság miatt inkább ezt ajánlom, meg kinézetre az nem jön be annyira :) az akkuja nem tudom annak mennyit bír, de azt megtudom erősíteni, hogy a t3-é teljesen rendben van, sokáig bírja. A 16gb-ból 6-ot a rendszer lefoglal, így az alapból 10-re csökken, ebből kb. 3gb volt még lefoglalva, mert nekem is ~7gb volt szabadon első bekapcsoláskor... ez arra elég, hogy az alkalmazásokat rátelepítsd, bár ez attól függ mennyi alkalmazást akarsz rátenni... nekem kb. 4,75gb van szabadon, úgy, hogy van rajt kb. 5 plusz alkalmazás, ami nemtom jónak számít-e de hely még van rajt bőven azért... én azt mondom, hogy filmekhez egy sd kártya behelyezése érdemes, mert akkor a filmek arról mennének mint nálam is és akkor nincs helyhiányból fakadó gond. netflix-nél meg ha letöltöm a filmet (már aminél lehet) azt is be lehet állítani, hogy az sd kártyára telepítse, így az a gond is megoldva :)
    az nemtudom, hogy lehet-e telepíteni sd-re, de van olyan opció a beállításokban, hogy "Alapértelmezett hely" ahol sd kártyát is lehet választani. ez lehet azt is jelenti, hogy oda telepít, de nemtudom.

    Így én ajánlom a t3-at, nem bántam meg a vételét :)

    Ui: anno néztem a lenovo tab4-et is, de annak élőben a kijelzője gagyinak tűnt (t3-hoz képest), de két helyen is néztem, nemtom miért mert pedig azt is ajánlják sokszor az androidos tablet topicban. amúgy árban kb. ott van mint a t3.
    a 10"-os felbontása és akkuja is ugyanakkora mint a 8"-é, sőt még a processzor is ugyanaz, így gondolom teljesítményben, akkuidőben is ugyanazt tudja. a kijelző tekintetében már más a helyzet, mert ugyanakkora felbontás mellett nagyobb a kijelző, így annak kisebb a pixelsűrűsége --> nem olyan éles mint a 8", de néztem azt is, az sem rossz, de érdemes lenne élőben megnézni, mediamarkt-ban szokott lenni mindegyik méret. :K

    [ Szerkesztve ]

    Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

Új hozzászólás Aktív témák