Új hozzászólás Aktív témák

  • carex6

    csendes tag

    hello mindenkinek

    3 hónapja érdeklődtem ebben a topicban a 10"-os változatról és akkor ígértem egy feedback-et.
    november elején megvettem ezzel az átlóval.
    felelevenítésként:
    3 gyerkőcnek kerestem elsősorban valamit az autóba, meg a legnagyobb egy hétig kórházban volt, és oda is terveztem valami unaloműzőt.
    az autós sztori miatt érdekelt a 10-es képátló.
    vettem hozzá egy a két ülés közé rögzíthető tartót, ami így középen helyezkedik el és mind a három lurkó rálát, és a méret miatt még élvezhető is a műsor.
    jelentem eddig tökéletesen hozta az elvárásokat.
    mi a feleségemmel már túl nagyok vagyunk, a gyerekek még túl kicsik ahhoz, hogy nagy hardverigényű gép kellene pl. játékhoz.
    jó az üzemidő, akár 5-6 nagy mesét is elbír az akksi, ha napközben böngészünk rajta, bő 2 napot is elketyeg.
    a felbontás miatt aggódtam még, de senki sem panaszkodott eddig, hogy élvezhetetlen lenne rajta bármilyen műsor.
    összefoglalva tehát köszönöm az itt leírt véleményeket, amik megerősítettek a vásárlásban.
    ja, nem a sim-es verziót vettük, mert akkor az nem volt akciós a mediában. a telón megosztom a mobilnetet és szakadás nélkül tudunk youtubolni az autóban is.

    üdv

Új hozzászólás Aktív témák