Új hozzászólás Aktív témák

  • Beniii06

    őstag

    válasz Pogifej #32 üzenetére

    Nálad most milyen SW verzió van fent?

    Digis kártyám van, de nem aktív csomag így nem tettem bele és nem is tervezem, de azt megerősítem, hogy vodás kártyával simán működik(szintén szolgáltató által függetlenített telenoros SW-vel).

    Nálam felajánlotta a frissítést 81.191.11.02.77-re 11.182.61.00.77-ről, csak nem vagyok 100%-ban meggyőződve, hogy az jobb mint a mostani és megérné-e frissíteni.

    Ha találsz megfelelő SW-t, nézd meg alaposabban, mert ahogy korábban itt is leírták nem megy rá mindegyik, mert nézi a végét. Gyanítom neked is .77 végű és az új SW is csak akkor fog rámenni, ha az annak is .77 a vége. (telenor bloatware) A függetleneknek más a vége, talán .100 ha jól emlékszem és azok nem mennek rá. Korábban mobil flotta topikban ezt kitárgyaltuk, akkor egy másik taggal próbáltuk felrakni több különböző, szintén -23a SW-ket, amiket csak találtunk a neten, de egyik sem sikerült. Nálam mindig újraindult a folyamat végén és a régi SW maradt. Szerintem kicsi az esélye, hogy -65 ös rámenjen, ha már a független, gyári -23a SW sem akart rámenni.

    "Got any other secret weapons?"

Új hozzászólás Aktív témák