Új hozzászólás Aktív témák

  • Beniii06

    őstag

    válasz sepsi0 #19 üzenetére

    Köszi!

    A windows-os app nem működik, "session error"-t ír, csak azokat az adatokat tudja beolvasni, ami bejelentkezés nélkül is látszik(hálózati név, adatforgalom stb.), de többet nem.

    A másik linken a dropboxos link már nem működik, elsőnek a sima Hmanager-t sikerült leszedni, csak 800 Mhz választó nem volt benne + nem tudok arabul.

    Kutattam tovább a fórumon és akkor találtam meg ezt a linket, ami elég sokmindent tartalmaz: [Hasznos nagy gyűjtemény, minenki mentse el magának](firmware külföldi szolgáltatós azt nem ajánlott felrakni, de a toolok és appok hasznosak!) és innen szedtem le a megfelelő mappából a Hmanager 1.2 PL verziót, itt már van 800 Mhz és rendesen be is lehet vele jelentkezni.

    A probléma amit tapasztaltam, hogy hiába pipálom be a 800-at és a 1800 Mhz-et, nem működik a CA, marad 20 Mhz-en, illetve a routeren a hálózati jelző led (LTE-n zöld) átált pirosra és net az marad, de pl a sebesség gyengébb mint ha magában 800-an hagynám, tehát nem tudja vele a CA-t szerintem.(Van 800 és 1800 Mhz is külön-külön, megnéztem, úgy működik). Végülis már ez is haladás a webfigen lévő semmilyen állítási lehetőségtől, legalább át tudom váltani egyikről a másikra, de nem egészen erre számítottam.

    Továbbra is kérdés, hogy az új firmware-el már tudná-e appal vagy anélkül, az biztos, hogy a régin nem állítható appal sem, most teszteltem le.

    Még a régi firmware van rajta, amit fent linkeltem képként, de már felajánlotta, hogy frissíteni szeretne a #7-es Kronk féle hsz-ben lévő verzióra.

    [ Szerkesztve ]

    "Got any other secret weapons?"

Új hozzászólás Aktív témák