Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • yash

    senior tag

    válasz Labrador #35 üzenetére

    Eleinte nagyon vigyáztam rá... aztán rájöttem, hogy pont azért dobtam ki rá egy zsák pénzt, mert nincs nem kell! Múltkorvolt egy igen ütős tesztje: erősítő lett rákötve, jack-en keresztül, egy színpad volt kierősítve róla. Nem is ez a lényeg, hanem: kikötöttem az egyik hangfalhoz Kensingotnnal (naná), és egész napra ott hagytam. A gép szabad ég alatt vlt kb 12 órán keresztül, reggel-től estig. Mivel nem volt árnyék, egész nap tűző napon volt, enyhén poros környezetben (kavicságy volt a szinpad körül). Szél nem volt, csak sok napsütés (meg konnektor). A gép probléma nélkül zenélt 12 órán keresztül Vistával, semmi fagyás vagy ilyesmi, vígan tolta, mikor a ház már olyan forró volt, hogy alig lehetett hozzányulni a tüzö nap miatt, legalább 60-70 fokra felforrósodott. Nagy meglepetésemre, nem pörgött a venti, ppen csak egy kicsikét, pedig arra számitottam, hogy ilyen forró ház mellett majd megy a hajszáritás szépen... de nem igy történt. Nem lett semmi baja. Ezt két napon át eljátszottam vele, sokszor maradt magára órákon keresztül, hálistennek el sem lopták. Nekem ez bebizonytotta, hogy bízhatok benne, ennek nem árt a meleg, sem a hideg! Ugyanis tavaly télen minusz fokokban ültem ki vele elcsipni egy ingyen wifit, pár órán keresztül azt is vigan nyomatta (ott nem volt konnektor). Szóval, jól bírja a strapát a kicsike! Meg van tornáztatva rendesen, megy ezen minden, game-k, videó-kódolás dupla magon 100%-kal, minden... és még egyszer nem fagyott le! A ventillátornak van egy nagyon magas fordulatszáma, amit a gép vásárlása óta kb 2-szer hallottam csak, de akkro már tényleg durva volt a helyzet: túlfűtött szoba 30 fok legalább, videó-kódolás 100% dupla magon sokáig... egéybként, soha nem megy fel a venti ezekre az extrém értékekre, a mérnökök nyilván raktak be egy plusz fokozatot, ami akkor kapcsol csak be, ha kitör benne az Etna :) Meg vagyok vele elégedve teljesen. Valahogy így képzeltem el egy business modelt.

    [Szerkesztve]

    [Szerkesztve]

  • DeusHun

    őstag

    válasz Labrador #35 üzenetére

    Szívemből beszéltél! Ennyi zsetont az életben nem láttam még egyben. :D:D

    Rainforest Alliance Certified signature

Új hozzászólás Aktív témák