Új hozzászólás Aktív témák

  • Magnat

    veterán

    válasz parandroid #1 üzenetére

    Kérdeznék akkor ... elsősorban nc6000 tulajoktól ... kinek mennyire melexik a vinyója? Nekem külső hőmérséklet függvényében 46-49 fok nyugalmi állapotban, hajtva felmegy 50 fölé is picivel. Ez engem eléggé aggaszt, az meg méginkább, h megtekintettem a vincsi ''fészkét'' és azt találtam, h lefelé semmit nem szellőzik a vas, mert alatta van egy panel (talán maga az alaplap), aztán egy pici párnázott réteg, alul meg a borítás, ami szintén teljesen zárt, semmi szellőző nincs rajta. Úgy tűnik, csak a bill felé tud szellőzni, amit megerősít az, h ha lecsukva megy a gép, akkor mégjobban hajlamos melegedni ... és attól tartok, a kialakítás miatt egy hűtőpad sem segítene túl sokat (bár azért dolgozom egy saját darabon, de a tesztek nem bíztatnak sok jóval). És egy másik kérdés: két 5400-es vincsi között leet ngy difi melegedés terén? Most egy 60 gigás Fujitsu van bent (MHV2060AH), érdemes lenne más típusra váltani? Persze akkor már minimum 100 giga lenne, szintén 5400-es... kérdés, van-e olyan típus, ami ilyen környezetben kevésbé lenne forrófejű? Az ez előtti gépemben, a T40-esben ugyanis (ami most barátnőmé) a 80-as Samsung hajtva is 40 fok alatt muzsikál ugyanabban a környezeten, de attól félek, ez inkább a kialakításnak tudható be, semmint a vincsinek.

    ̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

Új hozzászólás Aktív témák