Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gzoll

    tag

    Szerintem ez az egész helyzet romlani fog most, elsősorban persze amiatt mert sokaknak kell meghúzni a nadrágszíjat, de ha nem lenne válság akkor is romlana a szitu. Az ok baromira egyszerű: minden mindene a streaming most már. Egy csomó kiadó meg se jelenteti már a filmjeit DVD-Blu-ray vonalon, csak streamingre küldi, amit ugye akkor tudsz elérni ha havonta fizetsz érte. Vagy legalábbis azokban a hónapokban amikor az adott filmet/sorozatot meg akarod nézni (ugye a DVD az egyszeri költség és korlátlan megtekintés). Na de hol tartunk ma Magyarországon streaming fronton? Netflix, HBO Max, Disney Plus, Amazon Prime Video a legnagyobbak, nemsokára érkezik a Paramount+/SkyShowtime (rajta minden Star Trek például), és mindegyik platformon van valami ami érdekli az embert. Na adjuk össze fejben mennyibe kerül egyetlen hónap amikor mindent is néznénk... Ugye? Na azért a ló....sznak is van vége, egy egy filmért és sorozatért inkább a torrent plázába megy az ember... Én mindig megvettem DVD-n azt a filmet amit nagyon szerettem de ez ma már kb lehetetlen, mert nagyon kevés dolog jelenik meg fizikai adathordozón, mindent streamingre tolnak :((

Új hozzászólás Aktív témák