Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • holozis_HUN

    veterán

    válasz F-ECT$ #9534 üzenetére

    Hát igen, sehogy se tudok rank 38-tól jobb lenni, mindenki szarik az összeállításra, és én sem élvezem csak a healt meg a warriort... Hiányzik már egy kis Zera vadászat, meg egy kis sylvanas sebzés-áradat... De muszáj, ha feljebb akarok jutni, de még így se...

    Ja és QM-et hadjuk, kivan már mindenem a novákkal.

    Szerintem egy kis mindenes vagyok, Lilivel szomtam healelni, elég ritkán halok meg vele+a csapat is ritkán. Szoktam vele body blockozni, úgy is tudom healelni magam, így egy Jaina pl simán befut a toronyhoz és még én is túéltem. Anubarak a kedvenc warrior mindíg jól becélzom a hősök elé a stun skilleket, ritkán halok, és ha futi van mindíg én vagyok leghátul, és felfogom a sebzéseket. A meccs elején lilivel, kaelthasal és anubal mindíg farmolom a szivecskéket, hogy az end game jobb legyen, gyors mana tölrés lilivel (nem kell mindíg a base-het mennem, tudok folyamatos healt tolni) kaeltas manája se fogy el, anubarak meg bírja mint az atom a sok hp regennel. Ha védeni kell védek, szoktam campeket is szabadítani, illetve anubal a legerősebb hősöket stunnolni, hogy ne nyomják a képességeiket. Nem szoktam lemaradni xp-ben és damagekben, kaelthasal a legtöbb hero damaget én tolom. Garden terror kis mérges bogyóját mindíg jó helyre rakom, mindíg minimum 1 hős belemegy, és a virágos doboz is jó helyen köt ki. Dragonnal is igyekszem jó helyen lenni, pl torony szedésnél úgy állni, hogy csak az egyik torony szedjen, így jobban bírom. Szerintem nem játszok annyira rosszul, persze nem is annyura jól, egy erős átlag :)

    [ Szerkesztve ]

    El errar es humano y el perdonar, divino.

  • Lokii

    aktív tag

    válasz F-ECT$ #9534 üzenetére

    Hát,szerencsére nem akarnak sokan Warriorok lenni premadeban úgy vettem észre,HL-ezni meg ritkán szoktam mostanában,és csak Warriorral(meg mással talán ha úgy kívánja a helyzet). Mondjuk még így is vannak problémáim,mert nem tudok megfelelő időben disengagelni Anubbal(burowwal) pl,és ez olyan kb mint egy Stun,és ez pont megnehezíti Anub játékstílusát(meg úgy általában a Skill shootokat). Köszönöm szépen a választ,szerintem addig maradok a Lagg-barát karaktereknél addig amíg nem tudok fejleszteni masinát :D(mondjuk SC2 sokkal jobban fut,de ott régebbi motor van mondjuk).

    Need for speed world:0DARIUS0 , Battle.net: Dunna#2926 steam barát kód 112529047

Új hozzászólás Aktív témák