Új hozzászólás Aktív témák

  • Frogged

    aktív tag

    Szerintem komoly kihívója lesz a Gwent a HS-nek ha egyszer kész lesz.
    Mert bár télleg kicsit szegényes a környezet de a legtöbb playert kárpótolni fogja a reward rendszer.
    Simán lehet még most is bontani napi 4 free paklit régeben 5-6ot is akár , ez sok embernél nagy előny aki nem rak pénzt a játékba.
    Nálam aki nem ladderezik keményen mondjuk simán elfér egymás melett a 2 game átlag napon hsben letolom a napi küldit 20 perc alatt gwentben meg 1,5 óra alatt farmolok pár packot.
    De elégé más jellegű azért a 2game: Hs-ben választhatsz hogy aggro midrange vagy late game tetszik , gwentben meg csak kombó paklik vannak mivel nincs mana igénye a lapoknak lesz akit ez zavarni fog.
    Mondjuk annyira azért szerintem nem bonyolult hogy a nagy közönség meg riadjon töle , egy normális ccg-hez képest még a gwent is elég faék.
    Meg sajna gwentben is volt olyan rák pakli zárt bétában amit kb csukot szemmel is lehetett játszani .
    Szerintem mi csak profitálhatunk ha lesz egy komoly ellenfele a hs-nek jobban oda fognak figyelni a kiegek minőségére a reward rendszert is tuti felturbozzák előbb utóbb és lehet a balance okra sem kell majd várni annyi időt

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák