2019. szeptember 23., hétfő

Gyorskeresés

(#17651) P00By

P00By
(nagyúr)

Nyitottam pár paklit, mivel úgysem kell ennyi arany. Jön a legend, Gruul :( . Szerencsére jött még egy az Grommash volt, ezt talán használni is fogom.

(#17652) Fr0z3n válasza Sirandrish (#17649) üzenetére

Fr0z3n
(őstag)

Az utolsót igen. Akkor nyertem volna. :W

(#17653) F-ECT$ válasza F-ECT$ (#17650) üzenetére

F-ECT$
(félisten)

Na, erre a következő meccs: Zoo :)

Dive ever, work never.

(#17654) DaveNo1 válasza F-ECT$ (#17650) üzenetére

DaveNo1
(veterán)

Nálam is sok ramp druid jött, miután az egyikkel 20 percet játszottam (végül nyertem) meguntam és inkább kiléptem. Amikor már a 9. tauntos lapot rakta ki kicsit morcos voltam...Ráadásul a Lore-val healelt kétszer így némi armor mellett több mint 40 hp-t kellett leverni róla... :U

Amit még utálok azok a kolento féle pala variációk. Szerintem a pala most elég jó bármelyik deck ellen a sok aoe, cc, taunt és healek miatt. Azt amúgy valaki tudja hogy Tirion deathrattle képessége hogyan működik Baron mellett? 5/6-os lesz az Ashbringer?

You are not prepared.

(#17655) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#17654) üzenetére

F-ECT$
(félisten)

Ja, Pala is jó lehet az új lapokkal, és ha ezen lapok miatt kikopnak a face deckek, akkor jöhet a taunt erős druida.

Baron: szerintem nem. Nekem egyszer volt fenn Ashbringer, amikor megölték a 2-ik Tirionomat, és csak lazán felülírta az előzőt.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#17656) DaveNo1 válasza F-ECT$ (#17655) üzenetére

DaveNo1
(veterán)

Ja de az két külön fegyver, itt meg az effekt hatást duplázza, persze lehet a hatás két fegyver lesz és akkor felülírja valóban, ami sajnálatos lenne, pedig az 5/6-os ashbringer jól hangzik :K

You are not prepared.

(#17657) PhobioNN7

PhobioNN7
(őstag)

66 aréna győzelemmel ugye nem gáz, ha úgy érzem ezt az arénát nem nekem találták ki? :DDD

(#17658) F-ECT$ válasza PhobioNN7 (#17657) üzenetére

F-ECT$
(félisten)

Attól függ mennyi arénából? :)

Dive ever, work never.

(#17659) DjDanee87 válasza DaveNo1 (#17656) üzenetére

DjDanee87
(őstag)

Csak felülírja. Az effekt annyi hogy spawnol egy fegyvert. Baronnal kettőt fog egymás után és ennyi.

(#17660) whitezo88 válasza DjDanee87 (#17659) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

az lesz jó mikor Stalagg/Feugenre 2 db 11/11 ad :) nem tudom viszont milyen deckbe fog viszont beférni ez a páros. Ramp? meg ha silencelik a másodikat, akkor helo. (az elsőt lehet mert a második csak azt nézni, hogy az előző meghalt)

Too bad she won't live... but then again, who does?

(#17661) PhobioNN7 válasza F-ECT$ (#17658) üzenetére

PhobioNN7
(őstag)

játék kezdete óta ennyi, nem szoktam sokat arénázni :(

(#17662) F-ECT$ válasza PhobioNN7 (#17661) üzenetére

F-ECT$
(félisten)

Ha megvan az átlag 3-4 win, akkor nyugodtan toljad.

Dive ever, work never.

(#17663) ígyvanferi

ígyvanferi
(addikt)

Én azt hittem így a szezon első napján 20-18 között sem lesz egyszerű nyerni, de 4-ből 4 sámánnal. Ráadásul csak egy volt komolyabb ellenfél, egy 4 legendes priest, a többi az meghatározhatatlan pakli volt.

(#17664) F-ECT$ válasza ígyvanferi (#17663) üzenetére

F-ECT$
(félisten)

A jobbak már rank 10-15 körül vannak. (Vagy még jobb helyen.)

Dive ever, work never.

(#17665) whitezo88 válasza F-ECT$ (#17664) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

A legendek 16 tol kezdenek, de nem mindenki ma kezdte folyamatosan jonnek a jatekosok szoval akar jovo heten is lehet 15 korul barna hatlapossal talalkozni.

(#17666) F-ECT$ válasza whitezo88 (#17665) üzenetére

F-ECT$
(félisten)

Ja, de ígyvanferi rank 18-20-ról beszélt. Én gyorsan elszaladtam R13-ig, eleinte tök jó deckek jöttek, aztán sorozatban 3 Zoo, és utána egy control wari Ysera-val(!), így R14-en hagytam abba egyelőre.

Dive ever, work never.

(#17667) DaveNo1

DaveNo1
(veterán)

Hát ez a ramp druid szerintem most sem túl acélos. Bementem vele ladderbe porig aláztak. Zoo lock ellen nem jött kis lap gyakorlatilag adhattam is fel, utána jött handlock, nem jött se BGH se TBK teljesen esélytelen volt 7. körre meg is haltam (4. körben már lent volt a mountain amit sehogy se tudtam kinyírni). Druidnál szerintem rosszabb a rendes remove spell hiánya, mint a palánál, mert ott van ezernyi cc, és aoe remove is. :(

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#17668) Sirandrish

Sirandrish
(titán)

Ez már kezd nem vicces lenni...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#17669) Sirandrish

Sirandrish
(titán)

Uristen MŰKÖDIIIIK!!!
Megyek is aludni :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#17670) Redcaster válasza Sirandrish (#17669) üzenetére

Redcaster
(őstag)

ez vicc... akkor már csak én szívok vele :W :W :W :W

(#17671) Sirandrish válasza Redcaster (#17670) üzenetére

Sirandrish
(titán)

Én reggel meg tudtam venni. a 3 sima bosst le is vertem, de majd leragad a szemem szóval lehet rápihenek a többire :K

(#17672) Redcaster válasza Sirandrish (#17671) üzenetére

Redcaster
(őstag)

az a gond, hogy én már "megvettem" a kiadás napján, igaz 700 helyett 1095 goldért, de erről még mindig nincsen infó, állítólag csak az lett kijavítva, aki megakadt vásárlásnál :(((

(#17673) Sirandrish válasza Redcaster (#17672) üzenetére

Sirandrish
(titán)

Nekem 3 napja pörgött az a Waiting buli..most meg már nem pörgött..rányomtam és meg is vette. Most már csak arra kell majd rájönnöm hogy mivel érdemes nekimenni a Heroic kariknak.

Itt ki, mivel nyomta le?

Persze majd csak délbe..most szunya :B

(#17674) Redcaster válasza Sirandrish (#17673) üzenetére

Redcaster
(őstag)

ezaz, akinek lenullázta az aranyát, és az order historyban complete áll, azok még mindig néznek, mint hülyegyerek a moziban! kellemes pihenést :K

[ Szerkesztve ]

(#17675) Sirandrish válasza Redcaster (#17674) üzenetére

Sirandrish
(titán)

Ott nekem is szerepelt mint vásárlás, csak a goldot nem vonta le

(#17676) Redcaster válasza Sirandrish (#17675) üzenetére

Redcaster
(őstag)

nekem levonta és még mindig semmi :W

(#17677) fogtunder válasza Sirandrish (#17673) üzenetére

fogtunder
(nagyúr)

Nothot lightwell priesttel, Heigant warlockkal (sok demon van nála, a sacrificial pact sokat segít), Loathebet meghagytam hétvégére.

a topikok témájához kapcsolódó kérdéseket kérlek a topikokban tedd fel, ne privátban!

(#17678) Joci93 válasza Redcaster (#17676) üzenetére

Joci93
(senior tag)
LOGOUT blog

Nekem sem megy még...lassan már kijön a 3. szárny... :W

[ Szerkesztve ]

Furcsa, több ezer emberrel találkozunk és egyik sem fog meg igazán. Aztán megismerünk valakit, aki megváltoztatja az életünket. Örökre.

(#17679) DaveNo1 válasza Sirandrish (#17673) üzenetére

DaveNo1
(veterán)

Nothot Freeze Mage-val, Heigant Handlockkal, Loathebet meg rengeteg heales pappal

You are not prepared.

(#17680) DjDanee87

DjDanee87
(őstag)

Elkezdtem Plague quartert az amcsi régióban. Első meccsem elég fun volt: Noth teljesen kifogyott, 1 ice blockja maradt csak :D Persze ez csak normal. A Black Knightot amúgy a kezéből loptam.

(#17681) freemanone

freemanone
(őstag)

Fun run-ként letoltam ismét a mage challange-et és történt egy apróság amit nemigazán tudok hova tenni....

Nem mintha egyébként nem nyertem volna, de kíváncsi voltam mennyi secretet bír el egy mage! :D
Így kijáttszottam a duplicate-et, majd megöltem egy mad scientist-et, természetesen sajátot... viszont a duplicate nem aktiválódott! :F Valakinek ötélet, hogy miért...?

(#17682) whitezo88 válasza freemanone (#17681) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

Par honapja mar csak ellen koreben aktivalodik hiszen szurke is a te korodben.

(#17683) freemanone válasza whitezo88 (#17682) üzenetére

freemanone
(őstag)

Ahh... értem kösz!
Ezt mondjuk akkor nem ártana feltüntetni valamilyen formában a kártyán......
Nem használom egyik deckemben sem alapvetően, de a jelenlegi leírás ezt baromira nem reflektálja. Az hogy szürke az én körömben fel sem tűnt, sőt most jön a hülye kérdés, hogy hol szürke...? Mert a secretek ugyanolyan színűek a hős portré felett.

[ Szerkesztve ]

(#17684) whitezo88 válasza freemanone (#17683) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

Minden class minden secretje szurke sajat korben, ellenfel koreben pedig szines. Ez azert van hogy te ne tudd manipulalni. Pl van kint egy paladin redemption, kiraksz egy leeroyt, megolsz vele valamit, ujraeled majd mesz vele megint.

(#17685) freemanone válasza whitezo88 (#17684) üzenetére

freemanone
(őstag)

hmm.... mondjuk ez jogos...na mind1 ez van.

[ Szerkesztve ]

(#17686) DjDanee87 válasza freemanone (#17683) üzenetére

DjDanee87
(őstag)

De változik a színe:

Felső kép ellenfél köre van épp, alsó pedig a te köröd. Amikor a te köröd van a saját secreted szürke, az ellenfél secretje a saját herojának a színe és értelmszerűen ennek a fordítottja a másik körben. Hasonló a dolog, mint a fegyvernél. Hiába van fegyvere az ellenfél herojának, nem fog visszasebezni a lényeidre vagy bármire amikor a te köröd van, hanem szürke lesz az is, vagyis elzárja olyankor a gép.

(#17687) freemanone válasza DjDanee87 (#17686) üzenetére

freemanone
(őstag)

Bakker...... ez égő... nem nagyon secretezek, és így ebbe bele se gondoltam! :B

(#17688) DjDanee87

DjDanee87
(őstag)

I will Krush you!

Mellesleg ő Krusholt engem, kiraktam egyet erre ő le faclesselte és pofán csapott vele :P

[ Szerkesztve ]

(#17689) ígyvanferi válasza Joci93 (#17678) üzenetére

ígyvanferi
(addikt)

Itt sincs változás...

(#17690) Sirandrish

Sirandrish
(titán)

Jó ez a Heroic..Loathebbel próbálkozom, de kb az 5. körre már rég esélyem sincs..

Hja..fair play :C

[ Szerkesztve ]

(#17691) DaveNo1 válasza Sirandrish (#17690) üzenetére

DaveNo1
(veterán)

Kicsit át kell paklit alakítani hozzá, SWD pl. nem kell, mert nincs Loatheb paklijában 5 vagy annál nagyobb attackos lény.

You are not prepared.

(#17692) Sirandrish válasza DaveNo1 (#17691) üzenetére

Sirandrish
(titán)

Oké..ennek örömére új rekord..

(#17693) Sirandrish

Sirandrish
(titán)

Neeee...1 kör és megnyerem erre topdeckel egy deadly poisont vagy mit :O :O :O

(#17694) Sirandrish

Sirandrish
(titán)

Pffffff...hát levertem, de ez undorító.

Így nézett ki a meccs..

Már itt nyertem, de természetesen nem úgy van az...

Semmi gond..megoldom újra..."á-áá...Blizzard is coming"...

És a végén persze a 2 lap ami a kezébe van pont tökéletes neki..

Mákom volt a Holy Fire-val.. :K

(#17695) Redcaster

Redcaster
(őstag)

kezd elmenni a maradék kedvem is ettől a sz*rtól :W :W :W

(#17696) DaveNo1 válasza Sirandrish (#17694) üzenetére

DaveNo1
(veterán)

Elég lett volna hero power egyik tokenre, ghoul azt nem üti ki, megkapja a buffot, és win, szóval nem kellett a holy fire :K

You are not prepared.

(#17697) Sirandrish válasza DaveNo1 (#17696) üzenetére

Sirandrish
(titán)

Igen, tudom hogy egyet meg tudtam volna menteni amivel meg is nyertem volna, de így menőbb mert tele a boardom..igaz hogy Ghoul martalékkal, de tele :DDD

Redcaster Azt egyáltalán nem csodálom :(

[ Szerkesztve ]

(#17698) Wolverine válasza Redcaster (#17695) üzenetére

Wolverine
(félisten)

Több 10 ezer embernek van problémája, és egyesével kell megoldani ezeket a gond jellege miatt. Türelem.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#17699) Redcaster válasza Wolverine (#17698) üzenetére

Redcaster
(őstag)

értem én, de ez akkor is már a szánalmas kategóriába tartozik :(((

(#17700) ígyvanferi válasza Wolverine (#17698) üzenetére

ígyvanferi
(addikt)

Én 87 órája türelmes vagyok.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.