2019. október 15., kedd

Gyorskeresés

(#17601) fogtunder válasza Sirandrish (#17599) üzenetére

fogtunder
(nagyúr)

erről most eszembe jutott valami

a topikok témájához kapcsolódó kérdéseket kérlek a topikokban tedd fel, ne privátban!

(#17602) Sirandrish válasza ígyvanferi (#17600) üzenetére

Sirandrish
(titán)

Én ezzel tisztában vagyok..én sem várok még csak hasonlót sem..ezért is mosolyogtam jót Redcaster kolléga felvetésén :K

giorgio Ez legalább egy nagyon szép videó (síel, kutyát/fókát simogat stb), de a Blizzard csak kirakja a szokásos 30karakteres üzit hogy nagyon sajnálják és örüjjé hogy ők sajnálják :D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#17603) DaveNo1

DaveNo1
(veterán)

LoL egy csávó Loathebre tolt silencet :Y

You are not prepared.

(#17604) tomazin válasza Sirandrish (#17602) üzenetére

tomazin
(addikt)

hát ha össze szeretnéd mérni a nem tudunk játszani, meg az ökológia katasztrófa közötti különbséget, akkor a mértékekhez alkalmazkodva blizz kitehetné a "fulladjatok meg tűzhalálban" szöveget, vagy segítene is benne

(#17605) fogtunder válasza Sirandrish (#17602) üzenetére

fogtunder
(nagyúr)

ha figyelembe vesszük az események súlyát, nagyjából pont ugyanannyit ér :)

[ Szerkesztve ]

a topikok témájához kapcsolódó kérdéseket kérlek a topikokban tedd fel, ne privátban!

(#17606) Redcaster válasza Sirandrish (#17599) üzenetére

Redcaster
(őstag)

Nem játszottam eddig sem WoW-val, sem D3-al, se semmilyen más Blizz játékkal, így nem tudhattam hogy mire lehet ilyenkor számítani. Mostmár legalább tudom: még nekünk kell majd hálásnak lenni, ha végre megcsinálják :DDD

(#17607) Sirandrish válasza tomazin (#17604) üzenetére

Sirandrish
(titán)

Én 1 South Park epizódot sem veszek ennyire komolyan..lévén hogy másról sem szól csak a fikázásról :N

Redcaster Én majd 2 évig D3aztam ezelőtt, de ott is mindig ez volt. Ha jött valami komolyabb tartalmi vagy bármiféle újítás akkor elszállt a rendszer a francba...és én kizárt dolognak tartom hogy egy Blizzard erre nem tud felkészülni..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#17608) Redcaster

Redcaster
(őstag)

Ha ez lesz az új hátlap, akkor le lesz cserélve a mostani zöld :) Brutáljól néz ki :C

(#17609) oxox válasza Redcaster (#17606) üzenetére

oxox
(addikt)

nem tudom honnan indult a dolog...
szerintem a blizz maig az egyik legmegbizhatobb kiado...regebben meginkabb ott voltak a szeren, ami leginkabb a kreativitasban volt leginkabb szembetuno..igaz a warcraft elott ott volt a dune2, de a warcraft megis korszakalkoto volt, ahogy a wow, a diablo1, a starcraft is...mellette csinaltak anno olyan szorakoztato jatekokat is (amik app-kent ma is siman vallalhatok lennenek, pl. blackthorne, last vikings)

azt hittem anno, hogy a hearthstone majd fizetos lesz...de igy, hogy egy kanyi petakot nem koltottem ra, es a tartalom 99.9% elerheto nincs is okom frocsogni rajuk. a szerdai maintenance jobban zavar dio/sc miatt.

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#17610) zws válasza DaveNo1 (#17603) üzenetére

zws
(senior tag)

Ellenem az előbb egy hunter kijátszott egy Buzzardot és egy UTH-t úgy h nem volt lent szörnyem, veszélyes ellenfelek vannak rank 16on :D

[ Szerkesztve ]

(#17611) Sirandrish válasza oxox (#17609) üzenetére

Sirandrish
(titán)

Attól függ..ha a játékok minőségét nézzük akkor valóban nevezhető megbízhatónak, de ha mint "szolgáltatás" tekintünk a dolgokra..úgy a béka segge alatt vannak.
Te is Diablo 3aztál..tudod nagyon jól hogy mi ment ott..és itt ugyanaz folytatódik.
Nem az első eset hogy összeomlanak..mégsem tesznek ellene semmit.

(#17612) Sirandrish

Sirandrish
(titán)

Ezen jót mosolyogtam :K

[ Szerkesztve ]

(#17613) fogtunder válasza zws (#17610) üzenetére

fogtunder
(nagyúr)

szezon eleje van még, ilyenkor történnek furcsa dolgok, pár nap és vissza fog állni a rend.

(#17607) Sirandrish: azért van némi különbség a társadalom kritika és a nettó fikázás között szerencsére.

(#17614) DaveNo1

DaveNo1
(veterán)

Na mivan a metával? nálam hirtelen minden második ellenfél control warrior lett :U

You are not prepared.

(#17615) Sirandrish válasza fogtunder (#17613) üzenetére

Sirandrish
(titán)

Ugyan már...15éve gyakorolja a "társadalom kritikát" a SP amit még a kitalálói/készítői sem vesznek túl komolyan...lassan ott tartunk hogy az SP miatt dönt az ember 1-1 állás mellett, vagy az SP megváltoztatja a gondolkodásunkat. Félreértés ne essék..imádom az SP-t (13. évedig kifejezetten) de azért nem nagyon kell túl sokat belelátni..

DaveNo1 Szezon elején még nem csak a ZOO a menő...próbálkoznak mással is :K

[ Szerkesztve ]

(#17616) salaam válasza DaveNo1 (#17614) üzenetére

salaam
(senior tag)

Nálam mage/hunter. Ennyi huntert nem láttam a béta óta :N

(#17617) whitezo88 válasza salaam (#17616) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

Gondolom a zoo miatt.

Too bad she won't live... but then again, who does?

(#17618) F-ECT$ válasza Redcaster (#17608) üzenetére

F-ECT$
(félisten)

Ez lesz ;)

Dive ever, work never.

(#17619) Sirandrish válasza F-ECT$ (#17618) üzenetére

Sirandrish
(titán)

Ez tényleg vagány :K

(#17620) SLYM válasza Sirandrish (#17607) üzenetére

SLYM
(veterán)

"Én 1 South Park epizódot sem veszek ennyire komolyan..lévén hogy másról sem szól csak a fikázásról" 90%-ban. most vagy pont azokat a részeket láttad, amikben az amcsi közélet 1-2 itthon kevésbé népszerű figurájáról szólt a műsor, vagy nem nagyon követed az világ híreit, ugyanis a south park erről szól, meg a készítők ezekről alkotott véleményéről

[ Szerkesztve ]

(#17621) ollie válasza Sirandrish (#17615) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Mi az az SP?

mod: ja, hogy South Park...

[ Szerkesztve ]

(#17622) DaveNo1

DaveNo1
(veterán)

Sikerült összehozni életem első döntetlenét :C Pap Holy Fire segítségével kinyirt engem és magát is, mivel lent volt a shadow priest.

Hm hát ha van hős amit most loatheb megszívat nagyon az nem a Rogue, hanem a Mage.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#17623) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#17622) üzenetére

F-ECT$
(félisten)

Mondjuk úgy, hogy is. Én pl most egy priest ellen játszottam ki, kénytelen volt T6-ban egy 6 manás Holy Smite-ot tolni ;] :DDD

Btw megvannak az első legend playerek.

Dive ever, work never.

(#17624) F-ECT$ válasza salaam (#17616) üzenetére

F-ECT$
(félisten)

Én sok priestet látok.

Dive ever, work never.

(#17625) DaveNo1 válasza salaam (#17616) üzenetére

DaveNo1
(veterán)

Most én is egy vagyok azok közül a hunterek közül. A naxxos safari meglehetősen jó :K

You are not prepared.

(#17626) whitezo88

whitezo88
(Topikgazda)

az első legend EU, decklist mellékelve [link]

sima control warri, pár új lappal.

[ Szerkesztve ]

(#17627) Sturdiridge

Sturdiridge
(tag)

hány win- t kéne minimum elérni arénában hogy jól kapjunk? 4et?

[ Szerkesztve ]

(#17628) ígyvanferi válasza Sturdiridge (#17627) üzenetére

ígyvanferi
(addikt)

Hogy jól kapjál? Úgy érted, hogy megérje arénázni paklivétel helyett? Igen, 4-et.

(#17629) whitezo88 válasza Sturdiridge (#17627) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

igen, de összefoglalóban is bennevan.

(#17630) DaveNo1 válasza whitezo88 (#17626) üzenetére

DaveNo1
(veterán)

Szép, én kivettem 1-2 legendet és beleraktam még a másik új tauntos lapot is.

You are not prepared.

(#17631) Sturdiridge

Sturdiridge
(tag)

köszi !

(#17632) F-ECT$ válasza whitezo88 (#17626) üzenetére

F-ECT$
(félisten)

Ladderre nem javasolt rank 5-ig szvsz, főleg ha sok a Zoo. Bár ha valaki mást tapasztal, nyugodtan mondjon ellent :)

Dive ever, work never.

(#17633) DaveNo1 válasza F-ECT$ (#17632) üzenetére

DaveNo1
(veterán)

Hát ezzel az pár új lappal nagyon durva szerintem. Most úgy vertem meg egy legendary zoo lockot control warriorral, hogy egy hatalmas hibát is vétettem, ráadásul 5. körre már 13 hp-n voltam (jó volt kezemben brawl ekkor, de az ellenfélnél is az összes jó lap ott volt az elején)

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#17634) P00By válasza P00By (#17548) üzenetére

P00By
(nagyúr)

Meglepő, de ki van pipálva! :C

MOD: Az utólsó HC is wtf... 4. körben már végem volt :))

[ Szerkesztve ]

(#17635) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#17633) üzenetére

F-ECT$
(félisten)

1 meccs nem mond semmit, majd nézd meg 15-20 után :)

Dive ever, work never.

(#17636) DaveNo1 válasza F-ECT$ (#17635) üzenetére

DaveNo1
(veterán)

Összes agrot vertem eddig, 5 Zoo + Face Warriort is.

Napi vicc: 3. körös Ragnaros druidánál... (wild growth 2. körben 3. körben dupla innervate-ragnaros...)

You are not prepared.

(#17637) P00By

P00By
(nagyúr)

Plague ellen mégis hogyan védekezzek? :F

(#17638) Sirandrish válasza P00By (#17637) üzenetére

Sirandrish
(titán)

Úh hogy sajnálom a problémádat :C

(#17639) F-ECT$

F-ECT$
(félisten)

Magyar streamer palával rank 11-en, sokat magyaráz.

Dive ever, work never.

(#17640) P00By válasza Sirandrish (#17638) üzenetére

P00By
(nagyúr)

Csúnya vagy :O :D Most majdnem megvolt egy csöpp élete volt, mikor lecsapott :(((

(#17641) whitezo88

whitezo88
(Topikgazda)

full house [link]

(#17642) ollie válasza whitezo88 (#17641) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Mondjuk ez nem rossz midgame-ben.

(#17643) Sirandrish válasza whitezo88 (#17641) üzenetére

Sirandrish
(titán)

Az ilyen draftokról sosem hallunk :DDD

P00By Nemis vagyok az :N

[ Szerkesztve ]

(#17644) whitezo88

whitezo88
(Topikgazda)

ez viszont value, 6 kör alatt rekt volt amúgy. [link]

(#17645) Tyler Durden

Tyler Durden
(őstag)

Most kezdtem mászni laddert rank 20ról, itt semmi nem változott, 4 meccs, 4 win, 3 zoo 1 freeze mage..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa.. PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#17646) F-ECT$ válasza Tyler Durden (#17645) üzenetére

F-ECT$
(félisten)

Én vagy 10-et mentem: 0 Zoo.

Dive ever, work never.

(#17647) Fr0z3n

Fr0z3n
(őstag)

Tetves büdös paraszt priest. 27 perces játék, toughsteal-el 2x elszedni Tiriont (utolsó lap a dekkben), végre feljön, erre mind control. Elmegy a faxomba... :W :W :W

(#17648) P00By

P00By
(nagyúr)

Újra steppelnek a kártyák, ja és lebegnek is :U

(#17649) Sirandrish válasza Fr0z3n (#17647) üzenetére

Sirandrish
(titán)

:C
Sajnálod tőle? ;]

(#17650) F-ECT$ válasza Fr0z3n (#17647) üzenetére

F-ECT$
(félisten)

És mennyi priest lesz, ha kijön a class lapjuk :U

Btw összeszámoltam, ma eddig 18 ranked meccs:
-5 druida (token, ramp vegyesen)
-4 priest
-3 safari
-2 sámli
-2 wari
-1 handlock
-1 mage

Dive ever, work never.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.