Hirdetés

2019. október 14., hétfő

Gyorskeresés

(#17101) whitezo88 válasza Sirandrish (#17100) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

druidot, van 1 swiperoni meg 1 starfall, 2 war meg 1 lore de elég lassú sajnos, ezzel nem fogok sokat menni.

Too bad she won't live... but then again, who does?

(#17102) DjDanee87 válasza Sirandrish (#17100) üzenetére

DjDanee87
(őstag)

Class challengek nekem is tetszenek. A t-rex amúgy alapból nincs a paklijá ban, de a webspinnerből kaphat azt is. Ellenem még csak muklát kapott.

(#17103) Sirandrish válasza whitezo88 (#17101) üzenetére

Sirandrish
(titán)

A 2 war meg 1 lore nem hangzik rosszul...az van a saját paklimban :D

DjDanee87 Ahha hogy úgy..nah mindegy a lényeg hogy kapott és beb*szott egy nagyot :D
Amúgy SZERINTEM messze a ez a legjobb része a kiegnek...alig várom a többit :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#17104) DaveNo1 válasza Sirandrish (#17100) üzenetére

DaveNo1
(veterán)

Napi statisztika eddig: 14 meccs 10 Zoo lock 1 Face hunter 1 Safari 1 Handlock és 1 sehova sem csoportosítható Warrior :C

Amúgy holnap Mage + Hunter kihívások jönnek

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#17105) Sirandrish válasza DaveNo1 (#17104) üzenetére

Sirandrish
(titán)

Akkor Zoo-val nem is találkoztál? ;]
Nekem mindegy hogy milyen kihívás jön..rougeval egyáltalán nem játszom mert utálom, de a kihívását mégis megcsináltam már sokszor :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#17106) Devas válasza DaveNo1 (#17104) üzenetére

Devas
(őstag)

A Warri nyert? :K

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#17107) DaveNo1 válasza Sirandrish (#17105) üzenetére

DaveNo1
(veterán)

Hát nem...

Mára azt hiszem elég volt, utolsó meccs egy olyan control warrior ellen volt, akinek az összes lapja arany volt, de nem minden a pénz, megvertem a Naxxos Safari-val :K

You are not prepared.

(#17108) whitezo88

whitezo88
(Topikgazda)

Value TH Steal [link]

(#17109) GoTReX válasza whitezo88 (#17108) üzenetére

GoTReX
(őstag)

Nem tudom hogy vagytok vele,de Priestet még se Magel,se Hunterrel nem sikerült levernem egyszer sem.A LightWell-t verjem le az elején?30Hp-val zár a végén ,és folyamatos Draw Card healenként.:( Elég komoly:)

(#17110) tomazin válasza GoTReX (#17109) üzenetére

tomazin
(addikt)

pedig a leggyengébb kaszt a statik szerint
btw én amikor priestet látok arénában, akkor már előre szoktam örülni, h nu 1-el több win. persze nagy ritkán nem jön be. constructedben dettó

[ Szerkesztve ]

(#17111) Sirandrish válasza GoTReX (#17109) üzenetére

Sirandrish
(titán)

"A LightWell-t verjem le az elején? 30Hp-val zár a végén ,és folyamatos Draw Card healenként"

Neeem dehogy is..hozzá se nyúlj..végül is neked az csak jó ha nem tudod megsebezni és még lapot is húz állandóan :P

(#17112) GoTReX válasza Sirandrish (#17111) üzenetére

GoTReX
(őstag)

Azért kérdeztem ,mert a Draw Cardot nem az adja.:) Ezért volt a kérdés:)

(#17113) fogtunder válasza GoTReX (#17112) üzenetére

fogtunder
(nagyúr)

Ha van silenced, nem feltétlen kell, de buffolni akkor is tudja.

a topikok témájához kapcsolódó kérdéseket kérlek a topikokban tedd fel, ne privátban!

(#17114) DaveNo1 válasza tomazin (#17110) üzenetére

DaveNo1
(veterán)

Hunter 8. hely elég meglepő, akárcsak a Shaman 3. De Paladint is jobbnak tartom Warriornál és Shamannal. Igaz ez még júniusi statisztika, azóta lehetett változás.

You are not prepared.

(#17115) GoTReX válasza fogtunder (#17113) üzenetére

GoTReX
(őstag)

Megeval kezdtem mert azt adta a játék,de Hunterrel játszom amióta megkaptam.Neki nincs Silence.Csomószor teljesen máknak tartom az egészet ,mert a pakliból olyan lapok jönnek ki....Vastagon benne van a mák faktor ,vagy csak kezdőként ilyen lutri ez?:)

(#17116) Sirandrish válasza GoTReX (#17112) üzenetére

Sirandrish
(titán)

Nem, hanem a Cleric amikor healel a lighwell.
Egyébként Priestnél az HP duplázós/inner fire-zős kombó miatt javallott letakarítani a boardot :K

GoTReX A hunternek is van silence-e, csak épp a neutalok között. Ott a bagoly (ami még beast is) és a Spellbreaker..

[ Szerkesztve ]

(#17117) whitezo88 válasza tomazin (#17110) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

5 wint mentem most holy nova és soulpap nélküli drafttal, ha lett volna nova, ment volna tovább is. arénán nem olyan rossz szerintem, mint sokan mondják. warriorral sokkal rosszabbakat megyek pl.

(#17118) ollie válasza GoTReX (#17115) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Jaja, hunter deckbe tegyél baglyot.

(#17119) GoTReX válasza Sirandrish (#17116) üzenetére

GoTReX
(őstag)

Hehe ebben a percben tettem be a Baglyot.:) Nagyon jó játék,rá lehet pihenni egy jó kávé/tea mellett.Viszont pl StarCraft vagy más akár versenyen játszható játékok mellett kicsit zsákbamacskának tűnik.:)

(#17120) zola09 válasza GoTReX (#17119) üzenetére

zola09
(aktív tag)

Benne van a szerencsefaktor, ugyan úgy ahogyan a pokerben is pl, de hosszú távon mindenképp a skill fog kitűnni..

(#17121) Cathfaern válasza zola09 (#17120) üzenetére

Cathfaern
(nagyúr)
LOGOUT blog

Én azt mondanám, hogy topdeckelésig nem igazán szerencsefaktoron múlik a meccs (nyilván beleszól, de nem azon múlik). Onnantól az is eldöntheti.

(#17122) Sirandrish válasza GoTReX (#17119) üzenetére

Sirandrish
(titán)

Pont annyira zsákbamacska mint bármelyik másik kártyajáték :B

(#17123) xavix13

xavix13
(senior tag)

Árenász :U

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all. | Origin & Steam: Xirith | Battletag: Xirith#2223 |

(#17124) Ereshkigal válasza Sirandrish (#17122) üzenetére

Ereshkigal
(őstag)

Szerintem zsákbamacskább, mivel sok lapnak még a hatásába is beleszól a random.

cli; hlt

(#17125) GoTReX válasza Ereshkigal (#17124) üzenetére

GoTReX
(őstag)

Bár simán kinézem hogy lesznek pénzes versenyek,vagy talán már voltak is.:)

(#17126) ígyvanferi válasza GoTReX (#17125) üzenetére

ígyvanferi
(addikt)

Elég sok volt már.

(#17127) Sirandrish válasza xavix13 (#17123) üzenetére

Sirandrish
(titán)

Azért te sem panaszkodhatsz ahogy látom :C

(#17128) DaveNo1 válasza whitezo88 (#17108) üzenetére

DaveNo1
(veterán)

Nekem összejött egy kis value TH Steal:

Kétszer ledobta combozva Van Cleefet, kétszer sapoltam vissza a kezébe, mire meg feljött a goblin-conceal, addigra ott volt Ragna a kézben, aki ki is lőtte a kis láthatatlan Goblint :C Nem olyan rossz ez a pap, lehet vele verni bármelyik decket, ráadásul a sok aoe miatt Zoo ellen is hatásos tud lenni.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#17129) zws

zws
(senior tag)

Kicsit későn sikerült screenelni. Miracle T6-ban lerakta a goblint, de vagy 3 lapot ha húzott vele, inkább stealthelte, nekem feljött a vaporize, ki is játszottam meg húztam 2 lapot. T7-et azzal kezdte h facere jött a goblinnal, meghalt és már fel is adta a gamet :D
[link]

[ Szerkesztve ]

(#17130) whitezo88

whitezo88
(Topikgazda)

mert rég volt Dennis: [link]
aztán meg arcba shivel...

aztán meg nem leütné a t3 óta kintlévő flametobguet hanem meg arcra 2+1 damaggel...

Ollie: igen.

[ Szerkesztve ]

(#17131) ollie válasza whitezo88 (#17130) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

arénában?

(#17132) DaveNo1

DaveNo1
(veterán)

Na pappal Zoo ellen kétszer is 30 hp-n fejeztem be, mondom nem annyira szar ez :K

You are not prepared.

(#17133) Sirandrish válasza whitezo88 (#17130) üzenetére

Sirandrish
(titán)

A Sinister Strike-al a legprobb sem tud mást csinálni mint hogy elnyomja amikor tudja és sebez 3at :D

(#17134) whitezo88 válasza Sirandrish (#17133) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

de, mivel kombózásra tökéletes, illetve Auctioneer mellett. magába eltolni játék elején sok értelme nincs.

(#17135) Sirandrish válasza whitezo88 (#17134) üzenetére

Sirandrish
(titán)

Lehet nem volt mit kombóznia vele, vagy csak szimplán beválasztott vagy 5öt, és úgy gondolta hogy ha egyet elnyom, még lesz bőven :K

(#17136) whitezo88 válasza Sirandrish (#17135) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

hidd el nem, ez simán kezdő volt. köze nem volt a játékhoz. kint volt a tauntom és folyton másra mutogatott hogy arra támad. a t1 sinister SOSEM jó play. se arénán, se constructedben.

közben nézem Ekop streamjét, 10ből 9 csak zoo ellenfél legenden. de erős is, ő is top100ba simán felment előbb vele.

[ Szerkesztve ]

(#17137) pethYeti

pethYeti
(addikt)

;]

(#17138) ígyvanferi válasza whitezo88 (#17136) üzenetére

ígyvanferi
(addikt)

Viszont alapvetően egy t1-es sinister strike arénában még nem ok arra, hogy tökvilágtalannak tituláljuk a tagot. Nem emlékszem, hogy valaha is kényszerültem volna választani, de ha már muszáj és ott a kezemben t1-en, más play meg nincs, miért ne?

(#17139) whitezo88 válasza ígyvanferi (#17138) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

mert értelmetlen. felhealeli, később kellhet kombóhoz, spell powerrel lehet erősíteni, satöbbi.

giorgio én eleinte warlockkal akartam nyomulni, akkor még nem tudtam hogy a legrosszabb választás aztán 0:3ak repkedtek...

[ Szerkesztve ]

(#17140) fogtunder válasza whitezo88 (#17136) üzenetére

fogtunder
(nagyúr)

emlékszem, az első ingyenes arena körben még én is toltam el t1 clawt arcba, az kb. hasonlóan szar választás. ma már nyomnám rá a thank you-t :)

a topikok témájához kapcsolódó kérdéseket kérlek a topikokban tedd fel, ne privátban!

(#17141) Sirandrish válasza fogtunder (#17140) üzenetére

Sirandrish
(titán)

Azért az nem ugyanaz mert a claw-al leverhetsz miniont is.. :K

(#17142) fogtunder válasza Sirandrish (#17141) üzenetére

fogtunder
(nagyúr)

persze, de miért nyomnád el, mielőtt még szükség lesz rá? ha nincs más, akkor T2 mind blast is jó játék?

(#17143) Sirandrish válasza fogtunder (#17142) üzenetére

Sirandrish
(titán)

Sose használtam Mind Blastot mert szerintem nem túl jó kártya, de ha nincs a pakliban egy Mali vagy egy Velen ami atombombát csinál belőle és nincs más a kezedben amit akkor kijátszhatsz akkor hja..mégis minek tartogatnám?

[ Szerkesztve ]

(#17144) dejaris válasza Sirandrish (#17143) üzenetére

dejaris
(addikt)

Mert biztos kivegzo lap. Minel lentebb van az eleted, annal jobban jatszol tauntra, de ha magasan tundokolsz, akkor inkabb a kovetkezo kori offenzivat epitgeted. Es itt "lep" meg egy mind blast.

(#17145) Sirandrish

Sirandrish
(titán)

Igen..vagy a 6. körben egy Argent Commanderrel megnyernéd a meccset, de nosza..marad 5HP-ja és neked már nincs manád, de a kövi körtől meg healel meg tauntol és bebukod.
Sokféleképpen ki lehet játszani 1-1 lapot, és nem hiszem hogy akkora lámaság lenne a 2.ban a mind blastot eltolni.
Bár nekem mindegy mert mint mondottam, én sosem használtam.

(#17146) fogtunder válasza dejaris (#17144) üzenetére

fogtunder
(nagyúr)

pontosan, plusz burst, amire az ellenfél nem tud készülni és átmegy taunt felett. ok, hogy csak 3 hp, de túl sokszor hiányzik csak annyi a játékhoz. tempó előnyöd nem lesz belőle és mivel 1 mana, simán beférhet más körökbe is, mellékesen.

(#17147) whitezo88: ez fájdalmas lehetett

[ Szerkesztve ]

(#17147) whitezo88

whitezo88
(Topikgazda)

You have bested me. [link]
6:2

mod: ha tényleg, lethal lett volna, azt nem néztem, nem BM akart lenni (kivételesen ;] )

[ Szerkesztve ]

(#17148) Sirandrish válasza whitezo88 (#17147) üzenetére

Sirandrish
(titán)

Gonosz vagy..
Nem elfért ott ?:DDD

(#17149) xavix13

xavix13
(senior tag)

Miracle pap megszaladt. [link] :D

Sylvanasra swd elloptam vele az auctioneert, blademaster, cleric, circle of healing,
Köv. körben holy fire, mindblast, auctioneeral végeztem ki :D

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all. | Origin & Steam: Xirith | Battletag: Xirith#2223 |

(#17150) PhobioNN7

PhobioNN7
(őstag)

valaki vásárolt már ilyet ? :D

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.