Hirdetés

2019. október 17., csütörtök

Gyorskeresés

(#16201) ricshard444 válasza Fr0z3n (#16200) üzenetére

ricshard444
(veterán)

Szeretnéd megbeszélni?Barátok közt vagy :D

Kéne egy Gamer ismerkedik Gamer beállítottságú lánnyal/fiúval topik :D

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#16202) Joci93

Joci93
(senior tag)
LOGOUT blog

Curse of Naxxramas out in July, but not this week :(

Furcsa, több ezer emberrel találkozunk és egyik sem fog meg igazán. Aztán megismerünk valakit, aki megváltoztatja az életünket. Örökre.

(#16203) ollie válasza Joci93 (#16202) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Szóval max 2 hét.

(#16204) Fr0z3n válasza ricshard444 (#16201) üzenetére

Fr0z3n
(őstag)

A gémertől én azért messze vagyok. Napi 1-1,5 óra gépezés (nagy része hírolvasás). Na meg HS + CS: Go, aztán kifújt. Mondjuk egy Hafu stílusú csaj elviselnék :D

(#16205) Gyuri27 válasza Fr0z3n (#16204) üzenetére

Gyuri27
(félisten)

Mindig elverne. Miért jó az? :DDD

Amd promóciós jellegű 3 hónapos xbox game pass hurut pc-re eladó.

(#16206) Fr0z3n válasza Gyuri27 (#16205) üzenetére

Fr0z3n
(őstag)

Az lehet, de játszani gondoltam, hanem "játszani". Gondolom érted :P :DDD

Szerk. OFF

[ Szerkesztve ]

(#16207) fogtunder válasza Gyuri27 (#16205) üzenetére

fogtunder
(nagyúr)

a feleségem rendszeresen elver Tekkenben, legalább van kihívás :D

(#16201) ricshard444: valamiért úgy érzem, hogy nem éppen 50-50% lenne az ivararány :)

a topikok témájához kapcsolódó kérdéseket kérlek a topikokban tedd fel, ne privátban!

(#16208) föccer

föccer
(nagyúr)

No, ezt is megtanultam, hogy a BGH-val nem lehet stealted miniont leszedni. :(

üdv, föccer

(#16209) netpeti98 válasza föccer (#16208) üzenetére

netpeti98
(addikt)

Én kezdő koromban kiterveltem, hogy de op lesz stealted minion tauntolására decket építeni.:DDD

(#16210) Watto1991 válasza föccer (#16208) üzenetére

Watto1991
(aktív tag)

Hova lőne a szerencsétlen törpe, ha nem látja a vadat? :DDD

(#16211) föccer válasza Watto1991 (#16210) üzenetére

föccer
(nagyúr)

Törpe megoldja, felégeti az egész erdőt. :D

üdv, föccer

(#16212) whitezo88 válasza netpeti98 (#16209) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

Az a vicc hogy nekem anno mukodott is. Nem tudtak h at lehet felette utni es igy nem is probalkoztak...

Too bad she won't live... but then again, who does?

(#16213) ollie válasza whitezo88 (#16212) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Ja, kezdőket lehet vele szívatni.

(#16214) DaveNo1

DaveNo1
(veterán)

Esküszöm ezt a doomguardot ki kéne törölni a játékból. Ha megfeszülök se lehet mit kezdeni vele 5/7-es charge lény 5 manáért vicc...2 drop meg vagy nincs mert alapból elfogy a keze a rohadt zoo-nak, vagy ha van is leszarja majd feltapolja a kezét újra....nevetséges. :o

You are not prepared.

(#16215) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#16214) üzenetére

F-ECT$
(félisten)

Párszor már előjött a téma. Ez sajnos ilyen, de ha "kötelező" lenne 2 lapot dobatni vele, akkor szerintem beállna a Zoo a megfelelő szintre, mert most egy kicsit sok van belőle.

Dive ever, work never.

(#16216) SLYM válasza F-ECT$ (#16215) üzenetére

SLYM
(veterán)

vagy annyit kéne változtatni, hogy 4/7, vagy 5/6 legyen. elég lenne

[ Szerkesztve ]

(#16217) Fr0z3n válasza DaveNo1 (#16214) üzenetére

Fr0z3n
(őstag)

Mert a 4ért 6/2 charge jobb mi? :D

(#16218) Watto1991 válasza SLYM (#16216) üzenetére

Watto1991
(aktív tag)

Persze, 4/6 , hogy a priest le se tudja szedni .. :DD A kötelező dobás nagyon jó ötlet lenne.

(#16219) Gyuri27 válasza Watto1991 (#16218) üzenetére

Gyuri27
(félisten)

Alapból nem ezzel van a baj.
Hanem azzal, hogy mindenki rushol.
A lassú deckek és herok meg mennek a kukába.

Amd promóciós jellegű 3 hónapos xbox game pass hurut pc-re eladó.

(#16220) Djuree

Djuree
(félisten)

tegnap kipróbáltam ipadon a magic2015-öt. ismeri vki? nem rossz, bonyolultabb mint a HS. bár nekem pont az egyszerűség tetszik a HS-ben. de lehet kitanulom a magic-et is, a gyengéim ezek a gyűjtögetős játékok.

[ Szerkesztve ]

I am Gabriel Angelos, Captain of the Blood Ravens. My chapter is in ruins, the sector is at war. Its worlds under siege. Chaos spreads, consumes us all. Here, we will make our final stand. Here, there will be... Retribution.

(#16221) DaveNo1 válasza Djuree (#16220) üzenetére

DaveNo1
(veterán)

Ez ugyanaz mint a jó öreg magic kártya?

You are not prepared.

(#16222) DaveNo1 válasza Fr0z3n (#16217) üzenetére

DaveNo1
(veterán)

Leeroy azért nem zavar, mert egyrészt legend lap (igaz lassan már mindenki lecraftolja magának), másrészt inkább befejező/kombó lap (miracle rogue, handlock), tehát legtöbbször akkor játsszák ki, amikor már úgyis mind1.

A doomguard viszont iszonyat idegesít, hogy 5/7. Tegnap azon húztam fel magamat, hogy abszolút jó kézzel indultam a dupla kombós druidámmal (1. kör coin-innervate-yeti + 2 wrath is volt a kezemben, 5. körben meg egy sylvanast is ki tudtam rakni), de az, hogy 5. majd 7. körben is kirakott egy 5/7-es charge lényt túl sok volt. A legújabb trend, hogy nem érdekli a lap eldobás sem ezeket a játékosokat, mert ugyis ott a tap, amivel ismét több lap lesz a kézben...

You are not prepared.

(#16223) Djuree válasza DaveNo1 (#16221) üzenetére

Djuree
(félisten)

az, csak picit azért butitva. :K

I am Gabriel Angelos, Captain of the Blood Ravens. My chapter is in ruins, the sector is at war. Its worlds under siege. Chaos spreads, consumes us all. Here, we will make our final stand. Here, there will be... Retribution.

(#16224) DaveNo1 válasza Djuree (#16223) üzenetére

DaveNo1
(veterán)

Ha a szabályok nem változtak, akkor annyira azért nem volt bonyolult a magic. Kb. 12 éve játszottam vele, de ha jól emlékszem például addig arcra nem lehetett menni, amíg volt lent lény az ellenfélnél, lehetővé téve, hogy ne agyatlan agrozás legyen, hanem igazi taktikázás, nem úgy mint mostanság a HS-ben. :U

You are not prepared.

(#16225) whitezo88 válasza DaveNo1 (#16224) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

a HKK-ban is úgy van kezdetek óta, hogy csak akkor lehet átütni a lényeken, ha a lent lévőket már valami egyenként "fogja" (ha jól emlékszem). HS-ban ezek mind kikerülhetőek, megoldhatóak...

Fr0z3n: nekem is hiányzik de évek óta nincs időm rá, suli után mindig, szinte minden nap beültünk a Dungeonbe azt toltuk zárásig :D

[ Szerkesztve ]

(#16226) Fr0z3n válasza whitezo88 (#16225) üzenetére

Fr0z3n
(őstag)

Ah, jó öreg Hkk. Régi szép idők...

(#16227) DjDanee87 válasza Djuree (#16220) üzenetére

DjDanee87
(őstag)

Én is kipróbáltam és nem rossz. Jól láttam, hogy ezt nem lehet ingyenesen játszani, mint a HSt? Tehát lapokat mindenképpen venni kell, ugye?

(#16228) Fr0z3n válasza whitezo88 (#16225) üzenetére

Fr0z3n
(őstag)

Én ha pesti lennék, mai napig tolnám, sok ismerősöm játszik, de a környékemen már nem játszik senki. Amíg volt hkkonline, addig azt is szerettem a hibák ellenére.

[ Szerkesztve ]

(#16229) Djuree válasza DjDanee87 (#16227) üzenetére

Djuree
(félisten)

nem kell venni, ha végignyomod a tutorialt meg a single kampányt elég sok lapod meglesz. paklit csak akkor kell venni ha mindet akarod. de itt a HS-ben is így van ez.

DaveNo1: itt már lehet arcra menni, viszont a lényeiddel levédheted azokat a támadásokat.

[ Szerkesztve ]

(#16230) Sirandrish

Sirandrish
(titán)

Végre megérte paklit vennem :)
Most csak 5öt vettem, de lett egy fasza használható Legendem ami eddig meg sem volt meg goldenepic ami dustnak nem rossz,és még a Handlock paklim is alakul :DD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#16231) DaveNo1 válasza Djuree (#16229) üzenetére

DaveNo1
(veterán)

Lehet eredetiben is úgy volt, hogy lénnyel le lehetett védeni, ha úgy döntöttem, sajna már nem emlékszem, kb. 12 éve nem játszottam. Mi sárkánytűz nevű helyre ültünk be anno mindig suli után játszani :C

You are not prepared.

(#16232) tomazin válasza Sirandrish (#16230) üzenetére

tomazin
(addikt)

ez azért 5pakliból elég jó nyitás.
én 25paklit vettem bejelentés után. 1arany cho, 1sima net pagle, 1 molten giant meg még 1 epic és ennyi.
szerintetek am van értelme megtartanom a chot? (még megvan a pap legend aztán annyi, rareból is sok hiányzik, de elvagyok vele, legalább minden aréna után lehet csiszolgatni a dekkeken)

(#16233) Sirandrish válasza tomazin (#16232) üzenetére

Sirandrish
(titán)

Hja..csak előtte meg vagy 30 pakliból semmi...az hogy most 5 paklira jutott ez a sok cucc az csak egy dolog, de átlagban elég tré a cucc.
Nekem is van Chom...még nem törtem be..bár én használni nem akarom csak még nem kellett a dust :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#16234) F-ECT$ válasza tomazin (#16232) üzenetére

F-ECT$
(félisten)

Nyugodtan törheted, ha még ennyi minden hiányzik.

Dive ever, work never.

(#16235) Tomi13

Tomi13
(aktív tag)

Úgy néz ki megdöntöm a saját rekordomat, arénába már 6-ot nyertem és még csak 1-et vesztettem.
Jó,tudom ez itt nem nagy dolog, de én örülök neki. :)

(#16236) Fr0z3n válasza Tomi13 (#16235) üzenetére

Fr0z3n
(őstag)

Nekem a rekord 7 win, szóval nekem is nagy dolog lenne. :D

(#16237) Djuree válasza tomazin (#16232) üzenetére

Djuree
(félisten)

zúzd be. ha nincs még meg minden lapod érdemes minden gold lapot zúzni ha nincs rá nagy szükséged. jól jön a dust.

(#16238) Tomi13 válasza Fr0z3n (#16236) üzenetére

Tomi13
(aktív tag)

7-ig sikerült elmenni, bőven megérte. Kaptam egy csomag kártyát,155goldot és 20 dustot.

(#16239) whitezo88

whitezo88
(Topikgazda)

zseniális, főleg a Leeroy meg a Faceless jó célzás, de a War se rossz :D [link]
illetve [link]

[ Szerkesztve ]

(#16240) fogtunder válasza whitezo88 (#16239) üzenetére

fogtunder
(nagyúr)

nekem a War a kedvencem.

más kérdés, ti mit raknátok a TBK helyére dupla kombós Druidba? mostanság kevés taunt jött szembe és mark of the wild nélkül sokszor döglött kártya, BGH lett volna a második helyezett, de annak is kevés hasznát látom az utóbbi időben. első körben Cairne és Ragna jutott eszembe, esetleg Leeroy, vagy egy faceless.

a topikok témájához kapcsolódó kérdéseket kérlek a topikokban tedd fel, ne privátban!

(#16241) tomazin válasza whitezo88 (#16239) üzenetére

tomazin
(addikt)

nagyon jók :)
pláne a magespell részek a 2. linken :DDD

(#16242) Fr0z3n válasza fogtunder (#16240) üzenetére

Fr0z3n
(őstag)

Szerintem Faceless, vagy Cairne. Nekem 1 dekk kivételével minden dekkembe van 1 faceless, biztos ami biztos. :D

[ Szerkesztve ]

(#16243) F-ECT$ válasza fogtunder (#16240) üzenetére

F-ECT$
(félisten)

Leeroy nem nagyon szokott Druida deckben lenni, de egy próbát megér. Ha nincs Argnet Commander, akkor az is jó lehet. Cairne kicsit lassú, én 6 manáért akkor inkább Sylvanast tennék. Ragna sem rossz, de a random miatt néha eléggé idegesítő. A Faceless is jó és csak 5 mana.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#16244) ollie válasza Djuree (#16223) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Már miért lenne butítva? Ugyanazok a szabályok, mint a rendes MtG-ben. Nincs különbség.

(#16227) DjDanee87: máshogy van megoldva. Először is fizetés nélkül gyakorlatilag csak egy demo az egész. Nem boostereket kell venni, hanem fizetni kell a teljes játékért.

[ Szerkesztve ]

(#16245) fogtunder válasza F-ECT$ (#16243) üzenetére

fogtunder
(nagyúr)

van két Argent Commander benne, Leeroyt finishernek gondoltam esetleg, ha épp nincs FoN a kezemben, 7 manáért 10 sebzés, igaz nem tudom úgy szétosztani, mint a fákat, de ez nagyon utolsó lehetőség volt. Sylvanas jó ötlet, megpróbálom azt, meg Ragnát, aztán meglátjuk, nekem elég jól szokott működni az RNG :)

(#16246) Djuree válasza ollie (#16244) üzenetére

Djuree
(félisten)

nem tudom, a topikjába olvastam hogy van az a MtG online, az az igazi.

(#16247) F-ECT$ válasza SLYM (#16216) üzenetére

F-ECT$
(félisten)

Pont most olvastam egy kéktől, hogy nem terveznek kártyán változtatni. (Naxx után persze ez változhat.)

Dive ever, work never.

(#16248) Ereshkigal válasza Djuree (#16246) üzenetére

Ereshkigal
(őstag)

A szabályok ugyanazok, csak míg a MtGO-ban minden eddigi lap benne van, addig a DotPW-ben korlátozott számú pakli, lap áll rendelkezésre. Egyébként MtGO-t csak akkor érdemes tolni, ha milliomos vagy. Ugyanakkora pénznyelő, mintha a papír verziót játszanád.

[ Szerkesztve ]

cli; hlt

(#16249) Djuree válasza Ereshkigal (#16248) üzenetére

Djuree
(félisten)

hát most el is ment a kedvem a játéktól, végigtoltam a tutorialt, választottam egy paklit és nem tudok nyerni az első campaign ellenfél ellen. alig van pár gyenge lényem, akiket a tápokkal se tudok nagyon felhúzni, az ellen meg ontja az erős lényeket. nem tudom lenyomni, ezzel a paklival nem lehet. és nem tudok már más paklit választani sehogy, valszeg egy erős lényes paklival menne. nem lehet vhogy más paklit választani?

(#16250) Ereshkigal válasza Djuree (#16249) üzenetére

Ereshkigal
(őstag)

Nem tudom, én még várakozom, Steamen/Andoridon nem jelent még meg. Egyébként úgy szokott működni, hogy bizonyos ellenfelek után unlockolódnak új paklik, és akkor már lehet cserélgetni őket. Gondolom a tutorial után még csak egy paklid van. Esetleg állíts a nehézségi szinten.

[ Szerkesztve ]

cli; hlt

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.