Új hozzászólás Aktív témák

  • Elemental

    addikt

    válasz Jofi81 #2 üzenetére

    Szeva!

    Csak pár észrevétel, ha nem jók, majd figyelmen kívül hagyod :)

    Gépészet
    1.Nem tudom mi lesz benne, de van hangja mindennek rendesen a kazánnak, mosógépnek, mosogatónak, szellőztetőnek. Én ezt valahogy nem közvetlenül egy szoba mellé tenném, inkább ez menne a sarokra. Ha megoldható egy külön bejárat neki, az a legtutibb, lásd a kettes pontot.
    2.Érdemes gondolni rá, hogy a gépészeti dolgokat karban kell tartani. Tehát jönni fog hozzá szerelő rendszeresen, és nem mindegy, hogy végig kell-e csörtetni az egész házon. Nálam minden gépészet a garázsban van. Nagyon nagy nyugalmat ad, hogy nem jön szerelő a lakásba.

    Háló
    Érdemes nagyon átgondolni a háló méretét. Oda lényegében csak aludni megy az ember. Látom, hogy nálad a háló és a dolgozó egyben van, így kicsit más. De a lényeg, hogy a hálót szerintem érdemes a lehető legkisebbre csinálni, mintsem hogy kongjon az ürességtől és inkább a többi szobának adni még teret.

    Terasz
    Ez nekem nem mérvadó, nincs is, nem vesz el a ház alapterületéből. Utólag csináltattunk egy előtetőt.
    Szerk. Hazudok, mert csináltunk teraszt, csak nem volt fölötte tető, így értem, hogy nem vett el a házból. Utólag jött az ács, és csinált előtetőt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák