Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyurczy

    őstag

    válasz Tamoo #33725 üzenetére

    (#33725) Tamoo Ez érdekel! Mi az infó? 125Hz-től érdekes a dolog valóban, de felette gyakorlatilag a 90 kg/m3-es kőzet/üveggyapot működik.

    (#33736) TCr Mint mondottam 3 hét mire szállítanak, az pedig erősen március vége, amikor már azért egész elfogadható idő szokott lenni.

    (#33738) TCr A semminél valószínűleg több, de egy kicsit jobban átgondolt akusztikai panel nyilván jobban működik. A visszhang teljes kiirtásával pedig valóban halott lesz a szoba, de ehhez kb a teljes falfelületet be kell borítani faliszőnyeggel.

    (#33795) Toobee Kifejezetten jól szól a cucc. Az még nincs meg ami az eladónál, de sem a szoba, sem a forrás és a 920.1 között nincs olyan tartalom. Ki fog az alakulni szépen. Az aljába szerelmes vagyok. Tiszta, részletes, pontos, adja a legalját is. Odavág! :R

    (#33798) MasterMark Első körben a hangszórók elhelyezésével variálj. Tologatással sokat lehet javítani. Ha nem megy, akkor bele kell nyúlni a szobába, bass trap és hasonlók.

    (#33908) Toobee Ez? Annál a tömör szarnál szerintem bármi jobb! Nyess le egy darabot a VdH-ból vagy repülj rá a linkre!

Új hozzászólás Aktív témák