Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Borisz76

    veterán

    Nos ! :C :R

    Sunfire HRS-10 Subwoofert néztem ma....

    Autóval elmentem a tőlem 65 km-re található megadott címre.
    Egy 35-40 éves "üzletembernek" öltözött ( fehér ing, sötét vászonnadrág , nyakkendő ) férfi nyitotta ki az ajtót.
    A párja - egy kifejezetten szép, karcsú 30 körüli ázsiai nő - a nappaliban pihent.
    Külön HM rendszer a nappaliba és külön rendszer a hálóban ami tetszett is.
    Ez volt konkrétan a hálóban : ( Diamond 8.2 Active )

    Mivel cseréli le a cuccait ezért nem volt olyan HM erősítő beüzemelve aminek lett volna SUB kimenete.
    Tehát a próbálásról lemondhattam :(

    Zsákba macskát meg nem szeretek venni !
    Valamint a beszélgetésük további részében kiderült, hogy a doboza sincs már meg.....

    DE :

    Az egész csávó bizalomgerjesztő volt és látszott a lakáson a berendezéseken, hogy nem szegény és a zene és filmezés a hobbija. ( Hálóban 40"-s , nappaliban 55"-s TV. )

    Mondta, hogy melyik üzletből vette és felment a telóján a honlapra, majd konkrétan megmutatta, hogy kitől vásárolt.
    A sub egyébként makulátlan állapotban van kívülről !!!

    10-15 percnyi gondolkodás után belevágtam és mivel kipróbálni nem tudtuk - de váltig állította, hogy kifogástalanul üzemel - ezért úgy döntöttem, hogy elhozom.

    Egy kicsit még engedett is az eredetileg 650 eurós árból...
    Így kereken 600 euróért vettem egy " TALÁN " működik SUB-ot.
    Hazagurultam az anyósülésre becsatolt ládával :D

    Itthon összedugtam és láss csodát....MŰKÖDIK :D

    Tapasztalatokról majd később bővebben írok és ha kész a lakás/szoba felújítása is , akkor lehet dobok fel pár képet is.

    Egy biztos : Nagy hangerőre még most nem vehetem mert a subládától 1 méterre van a Synology NAS-om és a merevlemezek ( 12 db van benne ) nem szeretik a rezgést :D
    Felújítás után kikerül a szobából a végleges helyére és akkor lehet élvezkedni....jobban mint most.

    Köszönöm még egyszer az ajánlásokat mindenkinek ! :R

    [ Szerkesztve ]

    Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

Új hozzászólás Aktív témák