Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kabar

    senior tag

    válasz BBéci #7427 üzenetére

    Nem. Nem ahelyett írtam. Ahogyan múltkor sem. (Erre utalt, az "és már megint" reagálás) Az egészséges erotikában van ".. gusztus huszadika, kotmányunk ünnepe, új-kenyér, miazmás..." Nem szó szerinti idézet, és ne javítsd ki, tudom, hogy nincsen gusztus meg kotmány sem, nem kell a wikipédia idézése sem. Bocsánat (megint) azoktól, akik szó szerint értelmeztek mindent, haverokkal rendszeresen használjuk, mert mi szerettük ezt a filmet (is) meg a szóhasználatát. Sértődni sem sértődtem meg, de botorság is lenne részemről. Persze vannak, akik nem kezdik el a szakmai hozzászólásban elemezgetni a "fényévekkel jobb", meg "százszor szebben" kifejezéseket. De örülök, hogy ezzel foglalkozol, nem azzal, hogy sztereó rendszert ajánlanak tucc-tucc zenére, miközben a srác mindenféle új képességeket is akar, arról nem is beszélve, hogy LX75-el a belépőkategóriába irányítják, meg azzal sem, hogy máskor hangsúlyozzátok, hogy újat a hazai eladóktól, és nem az internetes adóvarázslóktól vegyenek (szerviz, adó, support, stb), valamint, hogy egy dolláros árat hasonlítsanak a magyar ÁFÁ-s árhoz. De tudod mit?! Köszönöm, hogy felhívtad a figyelmemet arra, hogy sokszor használom ezt a szót, sajnos olyan közegben is, akik nem "beavatottak".

    [ Szerkesztve ]

    "Der erste Trunk aus dem Becher der Naturwissenschaft macht atheistisch; aber auf dem Grund des Bechers wartet Gott.“

Új hozzászólás Aktív témák