Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Satyricon

    addikt

    válasz szab.tam #45066 üzenetére

    Köszi XD :))

    "majd vesz egy lehúzható vásznat, mit először javasoltuk..."

    Naja. De pénz nélkül baszva vagyok! Írtam már többször is, hogy amíg nincs pénzem rá, nem tudok venni vásznat. Sok sörös üvegem meg nincs hogy visszavigyem. Bár... van 3 nagy zsák üres sörösdoboz, de még ez is kevés hozzá :S

    Aproró sörösdoboz: Hamarosan olyat gányolok faterral, hogy besza-behu! :DD A kipufogó az összeillesztés megadta magát a 206-osunkon, így majd üres sörösdobozzal fogjuk a toldásnál megtákolni, plusz 2 bilincset teszünk majd a 2 végére. Lenéztem most a pincébe és megnéztem, hogy milyen fél lityis sörösdobozunk van itthon. Ezeket találtam, szerinted/szerintetek milyen márkában érdemes gondolkozni? Szinténzenész sörszakértők véleményére lennék kíváncsi :DDD

    - Borsodi(sima, bivaly, búza, citronyos, grépfútos)
    - Heineken
    - Stella
    - Gösser(sima, citronyos)
    - Kőbányai
    - Soproni(sima, démon, szilvás démon, meggyes démon)
    - Carlsberg
    - valami szr lidis márkájú
    - Dréher Anti
    - Aranyfácán
    - Kozel

    :DDD

    Szerk.:
    (#45067) Aladaar: Baszki... A képen látható vászon olyan hullámos, hogy a vihar idején a tenger hullámzása kutyaf.sza hozzá! :DD Ez a megoldás egyébként nekem is eszembe jutott anno, de nem jó, mert ez mindig hullámosodni fog. Ha nem is azonnal, de egy idő után biztos! Azért köszi.

    (#45068) Irmscher 353: Nem értek hozzá, de ezek közül valamelyik nem lenne jó? :F [link]

    [ Szerkesztve ]

    (lOo \ (llll) (llll) / oOl)

Új hozzászólás Aktív témák