Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • do3om

    addikt

    Vettem hangfalat a TV-hez a régi rendszer sajnos elavult (nincs HDMI, sem optikai, már nem tudtam hogy összekötni)
    Viszont kell valami tartó, volt elrakva pont ilyen célra egy régi rendszer talprészei, ezeket használtam fel, gyárilag egy kis lófasz hangszóró volt rajta mint egy sörös doboz.
    Kicsit meg kellet erősítenem.
    Talpba raktam extra súlyt M16 menettel.

    Szára 1/2" cső, ebbe vágtam 16 os menetet egy darabon, aztán tovább tekertem ennél a csavart így jó alaposan beállt bele, fejét utána persze lecsaptam hogy össze tudjam tekerni a talpal. Tetejére 1/2 es menet, egy vastagfalú anyag amiben szintén, majd erre hegesztettem egy 90x3mm-es kőrlapot.

    Teteje 10-es polikarbonát, sarkakon 20-as laposvasból hajlítottam peremrészt, bár szerintem a szivacsos talp miatt nincs veszély hogy lecsúszna a hangfal. De biztosra mentem.


    Nem akartam magasra rakni mert nagyon nehéz a hangszóró, komoly súlyos talp kellet volna hozzá. Így sem alacsony azért, a hangszóró teteje 86cm magasan van, szerintem így sem ütközik fel a hang, meg nincs előtte semmi csak a nagy ágy ami jóval alacsonyabb. Egész stabil, nem könnyű kibillenteni.

    Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

Új hozzászólás Aktív témák