Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szab.tam

    nagyúr

    válasz tajcsi #27468 üzenetére

    elkövetkezendő 1-3 hétben kb. 4 fajta hűtő fog elkészülni. abból 2 szabvány méret, 1 pár darabos szériában is.

    de 2 db csak fekvő lapra, hatalmas méretben. az egyik 3-4 kiló lesz, a másik lehet, hogy 8-10. ott a lapot már alá kell támasztani a cpu-nál.
    ezek lesznek az új, procira merőleges, 16 csöves blokkal.
    az egyiket installációs profillal fogom felbordázni.
    ha működik, akkor a másikat 32 db. ilyen kis xbox bordával.
    ez igen 2 esélyes. vagy siker, vagy tutál bukta.
    elképzelni nem tudom, hogy fog viselkedni a blokk.

    valószínűsítem, hogy az állandósult idle hőmérsékelt után ha stresszt indítunk, hirtelen ugrik egy nagyot, (nagyobbat, mint a régi nagy gépemnél), de utána elég konstans marad.
    majd kiderül.
    ha komolyan gondoltad, akkor ezen 2 szörny közül kell majd választani.
    és valami intellel, (bármelyikkel), mert hozzá jó csak a lefogató. (egyelőre.)

    úgy fognak kinézni, mint egy vázából kijövő, 16 szálas, szétnyíló csokrok.
    csaka ksi xbox bordásnál nem mindegy, hgyo állnak majd, mert a bordákon belüli, U alakú csövek nem állhatnak fejjel lefelé. ez még egy nehezítő tényező, de már kitalátam erre is az elrendezést. a széthajló csövek tetejére fognak kerülni, egymás után. nem szendvicsbe fogva. vagy mittomén... :D

    occó le'. heveneze'... :U :DDD

    [ Szerkesztve ]

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Új hozzászólás Aktív témák