Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Viktoár

    addikt

    Hát srácok,nem vártam holnapig megnéztem most hogy mit tud a kreálmány.8cm-es ventivel úgy ahogy van halott az egész.Szélzaj nemigen van viszont valamiért a légszállítás is közelít a nullához. :F Talán annyira hirtelen szűkűl az átalakító hogy a venti nem képes normálisan átfújni a levegőt inkább az átalakító faláról visszaverődő légnyomás fogja vissza a ventit.Kipróbáltam coolink swif ventivel és noname brutál ventivel is de majdnem ugyanaz.6cm-es venti esetében már nagyobb a sikerélmény.Sőt olyannyira hogy halkabb mint a 4cm-es és jobban is hűt.Valószínűleg azért mert a 6cm-es venti esetében nincs akkora "fojtás" az átalakítóban.Ám nekem ez sem elég halk mivel letöltőgép készül és esténként nem a venti zajára szeretnék elaludni.Kipróbáltam azt is hogy csak simán a borda fölé tartottam illetve ráhelyeztem a 8cm-es ventit de a borda csak egyre melegebb lett.Szerintem nagyon szűkek a járatok ezen a kis bordán ahhoz hogy a venti csak úgy befújja a hideg levegőt a meleg helyére.Konkrét adatokkal nem tudok szolgálni mert nincs még összerakva a gép hogy monitorozzam a hőfokokat .Kézzel fogdostam időnként a bordát és érezhető különbségek voltak.A legújabb jelölt ez a kis chipset hűtő lenne.Tudom hogy ebben is 4cm-es venti van de erremár könnyebb ráaplikálni a nagyobb ventit.A kérdés ugyanaz,vajon bírná hűteni a procit? :))

    Üdv:Viktor

Új hozzászólás Aktív témák