Új hozzászólás Aktív témák

  • Dilikutya

    félisten

    Sosem értettem azokat, akik direkt szopatják magukat. Nem bírnék itthon Windows 7-et használni még egyszer, pedig szerettem, tényleg jó rendszer. Volt. Szinte a megjelenéstől Windows 11-et használok, természetesen modern hardverrel. Az előbb elindítottam a Steam-ről az eredeti 1998-as Unreal-t, van benne kellően régi DirectX, glide, openGl, simán elindult, működik.
    Viszont ott vannak a régi LucasArts játékok a 90-es évek végéről, a Phantom Menace, az Episode I Racer és a Shadows of the Empire telepítője már Windows 7-en sem volt hajlandó elindulni. Utóbbi kettő viszont javítva lett, nem a régi telepítőt használja, így Windows 10-en is működnek (W11-en nem próbáltam még).

    Persze vannak programok, amik istennek se akarnak menni modern rendszereken, normális gazdasági társaságnál mondjuk szerintem opció néhány évente mindent frissíteni, upgradelni. Igen, van, amikor az adott programból nincs újabb. Akkor az marad XP-s gépen, a hálózatról, vagy legalább az internetről leválasztva.

    Tiszta gyász, amikor 2023-ban valaki egy 13 éves operációs rendszerhez ragaszkodik. Eljárt felette az idő a hétköznapokban.

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Új hozzászólás Aktív témák