Új hozzászólás Aktív témák

  • tarthur

    csendes tag

    Szia Sbazsi!

    1092 a sebesség. Nem vagyok egy IT-guru, ezért felteszem a kérdést, a távoli gépen (pl. munkahely), ahonnan el szeretném érni a kamerát, hogyan kell telepíteni az ActiveX vezérlőt. Én úgy értelmeztem ezt, hogy csak engedélyeznem kell az Internetbeállításoknál az ActiveX vezérlőket, ezt meg is tettem? Vagy le kell töltenem valahonnan egy programot?

    Továbbra is csak az alsó és felső kék csík jelenik meg, a belépéshez szükséges mező nem, már kikapcsoltam a routeren a NAT-ot, hátha az blokkolja a portokat, akkor egyáltalán nem jelent meg semmi, próbálkoztam a DMZ beállításokkal is, de nem jártam sikerrel. Van egy virtuális szerver beállítás is, az ugyanazt eredményezi (alsó-felső kék csík). Valami blokkolhatja a router külső elérését, dehát ehhez van a portforwarding, hogy ezekkel a portokkal kivételeket tegyen. Router tűzfala egyébként ki van kapcsolva.

    A saját gépemen, a saját hálózatomról a DNS kiszolgálón keresztül egyébként minden további nélkül be tudok jelentkezni.

    Az én Sitecom routerem ilyen speciális, vagy én vagyok ilyen béna? Lassan kidobom ezt a routert!

    Segíts, kérlek, ha tudsz!

    Üdv.

    Attila

Új hozzászólás Aktív témák