Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • celf

    őstag

    amúgy ma voltam én is, kicsit most káosz van, hát jött volna a sorban, de a sok kihagyás meg egyéb szar miatt vádli és has is lemaradt, ezeket általában lábnapon szoktam.
    de akartam hát miatt (is) power clean gyakorlatot kipróbálni. végül az egész edzés egy totális vegyesfelvágott lett.
    a power clean előtt guggolással melegítettem, illetve face pull és hashoz húzás volt vállra csigán. aztán a power clean. hát érdekes gyakorlat. először két 10-est raktam fel, aztán végül 17.5 /oldalnál megálltam. próbltam tanulni a mozgásmintát. szerencsére nincsenek mobilitás gondjaim, tehát könyök, csukló, boka nem akadályozott. egy tuti, szokni kell ezt a fajta robbanékony kivitelezést. de nem volt rossz buli. érezni nem éreztem nagyon. talán majd holnap. vagy talán majd nagyobb súllyal.

    ezután csináltam egy kis kettlebell swinget. ezt is először csináltam életemben, de a power clean után adta magát. kicsit a csuklyásra éreztem ezt. ami nem olyan jó, mert vasárnap volt mell+bic+csuklya.

    aztán hasaztam és vádliztam a végén.

    nem volt rossz edzés összességében

    ja, és lemaradt, volt döntött törzsű evezés rúddal és nyakból nyomás szuperszettben. meg oldalemelés.
    mondom, hogy vegyesfelvágott

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák