Új hozzászólás Aktív témák

  • Dantee_Mikoo

    tag

    Régebben hatalmas Xiaomi fan voltam, emlékszem amikor 3évvel ezelőtt ahogy megjelent a mi9, azonnal vásároltam meg 130.000 forintért, és tudom hogy kamerában lehet nem volt egy Huawei, és nem is volt vízálló, de teljesítményben abszolút hozta a konkurenciát, csak jóval feleannyiért. Most meg a konkurenciával azonos ár, ugyanazok a MIUI baromságok, vízállóság még mindig sehol, a kamera meg okés. Arról nem is beszélve hogy hiába reméltem a többéves update időszakot (és egy ideig igérgették is) az utolsó security update 2021 májusában jött, teljes értékű frissítés meg 2020 év végén.
    Ezek alapján nem tudom hogy mi lenne az ok ami miatt Xiaomit lenne érdemes vásárolni. A kamera nem a top, se a teljesítmény, nincs IP védelem, az ár már rég nem kedvező, a MIUI-nak ugyanazok a hibái mint a MI 4C-nél is jelen volt. És tudom hogy iszonyat cool a gyorstöltés meg minden, de az hogy esténként 20percet vagy 45percet van töltőn a mobil annyira nem lényeges (ehhez hozzá kell tennem hogy a csodálatos mi9-em ha a gyári gyorstöltőjével van etetve, akkor hiába "hú de gyors" a töltés, ha órákban érezhetően gyorsabban merül, mintha egy lassabb töltővel van feltöltve)

    "Nem a világ lett rosszabb, a hírszolgáltatás lett jobb"

Új hozzászólás Aktív témák