Új hozzászólás Aktív témák

  • Sapphi

    aktív tag

    Sziasztok!

    Szeretném elkezdeni a karrieremet a webfejlesztésben, elsősorban Front End területen.

    Olyan munkahelyet keresek, ahol teljes munkaidőben tudnék elhelyezkedni gyakornokként, egyértelműen a fizetés is ennek megfelelően kialakítani a leendő munkaadóval közösen.

    A Nyugat-magyarországi Egyetemen végeztem el a web programozást, ami egy felsőfokú OKJ-s képzés. Ezen felül online tanfolyamokon vettem részt és autodidakta módon képeztem magam.

    Céges környezetben még nem dolgoztam ezért is gondolkodom olyan lehetőségben, ahol tudnék tanulni, fejlődni és ez a cég számára se legyen plusz terher.

    A következőkkel foglalkoztam eddig:

    - HTML5
    - CSS3
    - SEO
    - JavaScript
    - Wordpress
    - Php
    - Ubuntu server konfigurálása és alapvető rendszergazdai feladatok ellátása.

    Ezen kívül építettem magamnak hackintosh rendszert és foglalkoztam minimális szineten Node.js-el.

    Az utolsó online képzés, amit elvégeztem az egy Front End tanfolyam volt, amit a https://codeberryschool.com/hu/ oldalon csináltam végig.

    Oldalak amelyeket én csináltam:

    - www.ibalint.com
    - me.ibalint.com
    - wedding.ibalint.com

    Gyorsan tanulok és mindig a problémák megoldására koncentrálok.

    Minden tanácsot, kritikát szívesen várok, ha pedig lenne számomra valamilyen lehetőség azt privát üzenetben vagy email-ben várom a benedek.balint91[kukac]gmail.com címre.

    Köszönöm szépen!

Új hozzászólás Aktív témák