Új hozzászólás Aktív témák

  • Archanon

    őstag

    válasz FehérHolló #34 üzenetére

    Egyáltalán nem tartom sértőnek, nem ismersz. ;)

    Egyébként meg pont az anyagiak miatt, életemben eddig még 1 db játékot vettem meg. [Jó, mellé még azt a 3 kiegészítőt. Összesen 22500 Ft-om van benne..] Guild Wars. Gondolom érthető miért... egy ideig bántam is, de megérte. És igenis, Én spórolgattam érte éveket, gyakorlatilag a "semmiből"... :) [A hosszas spórolással összegyűjtött pénz elköltését valóban remekül csinálom. Igyekszem majd leszokni róla.] Amúgy ha sok pénzem lenne, valószínű akkor is ilyen "zsugori" lennék. De úgy gondolom, ha néhány évente megveszek egy-egy játékot [teszem azt, mindenféle kacattal mellé, CE-t], az nem feltétlen utal elvetemültségre... bár lehet így van, lehet nem kéne ennyit se játékra költenem. De akkor már PC-m se legyen. :))

    Hogy ON is legyek: Katt.
    Itt megtalálható a folytatás is, de még nincs feliratozva, de üsse kő. Bátran tudom ajánlani az angolul nem tudóknak is!

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák