Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HussarF

    addikt

    válasz Kiskokó #95503 üzenetére

    Amúgy ja, kb. ez a lényeg. Ha eleget írogatsz nekik, bármit megtesznek. Amúgy arra is gondoltam, hogy simán meg lehetne csinálni, hogy csak úgy a semmiből beírod nekik, hogy buktál egy csomót, aztán az 5. körben kiutalnak pár millát. Velem gyakorlatilag ez történt egyszer.

    Nagy raktárat adtam el, Titan-os, 10 checkpoint-os eladást dobott be. Az utolsó 2 checkpointnál viszont bebuggolt, hiába nyomtam az áru ledobását a checkpointnál, nem történt semmi. Nem egyedi bug volt amúgy, másokkal is előfordult. A vége az lett, hogy lezuhantam a géppel próbálkozás közben és buktam 2,2 millát, plusz az időt, energiát, amit a gyűjtögetésre fordítottam.

    Elkezdtem én is írogatni, hogy ez mekkora köcsögség, meg kérem a pénzem. Nyilván én is robottal beszélgettem, le se szartak. Aztán már én is leszartam volna, de azért még rinyáltam nekik, aztán egyszer csak azt mondták, hogy jól van akkor mennyit is mondtál, 2,2 milla? Nesze, akkor jóváírjuk neked.

    Akkor esett le, hogy mi van? Ezek nem néztek meg semmilyen játékbeli adatot, nem ellenőriztek semmit, hogy tényleg volt egy teli raktáram vagy ilyesmim. Eleget sírtam, akkor az általam bemondott összeget jóváírták, azt csá... Így megy ez...

Új hozzászólás Aktív témák