Új hozzászólás Aktív témák

  • Laraxior

    titán

    válasz CactuS #33998 üzenetére

    Azaz :D
    Meg kellett volna varnom a nappalt, de reggel 10-tol ment a jatek már mentalisan teljesen kuka voltam :)

    Azon is meglepodtem h nem talalt meg minket a sok balfasz hogy hegyre halomra robbantson, mert elég sokan voltak a varosban...

    Most valami komolyabb verdara kell gyűjtenem, valami szuperautora, de abbol van ami millió felett van :Y

    Mondjuk teljesen meg vagyok elegedve magammal. Irom papirra mikor adok el autot, a maradek idoben meg nyomom a missionöket, ha szerencsetlen a banda akkor 50 perc utan huzok vissza autot eladni, utana keresek masik missziót.
    Tegnap ez a strategia hozott pár szazezret a konyhara, többek között a James Bond Aston Martint is :D
    Persze ehhez kellett hogy előtte nap megtoltsem az osszes garazsom Sentinelekkel es Sandkingekkel. :C

    Azert a vizes jobért 24ezret adott amikor vegighajkurasztuk azt a kurafit a fel terkepen, utana sikerult elkapni még a folyó elején amikor valaki jott segiteni helivel, arra csak tizenparezer járt... :W

    "Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Új hozzászólás Aktív témák