Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wesker24

    senior tag

    válasz Rison77 #39 üzenetére

    Lvl 50 felett már szoktak rendesen potyogni a lila cuccok.

    Ahol érdemes farmolni az az Arkovian Undercity, a Steps of Torment, a Chlotonics/Aether riftek, és a Burrwitch Eastern Marsh, Black Sepulcher, Tombs of Koorvak, és a Bastion of Chaos (end game), nekem igyis már 3 lila cuccom van és mindegyik Elite Bosstól esett, persze ezek már jóval lvl 60+-os Elite Bossok voltak.

    I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

  • wesker24

    senior tag

    válasz Rison77 #39 üzenetére

    Pyromancernél két nagyon fontos dolog van a health regen és mana regen, ezért olyan geart kell farmolni ami health regent ad és mana regent ad. Nálam olyan gearek vannak amik nagyban megnövelik a Health regent és a Mana regent, igy ha vészesen alacsony az életem hamar visszatöltődik, illetve a mana regen is fontos mert az elég kellemetlen ha harc közben fogysz ki a manából, és ha lassan tölten már halott vagy.

    Amit a leírásban van cucc az a lvl 85-es final Gear build Ultimate Hardcore szintre, jelenleg én még csak Elite szinten vagyok, és még nem pottyant egyetlen olyan gear sem ami majd az final Ultimate Build-hez kell.

    Ami a Pyromancernél fontos az ezek:

    Flame Touched/Temper skill: Full max-ra ez durván felnyomja a Fire Dmg sebzést és + Armort védelmet is ad
    Blast Shield : Ez nagyon fontos skill mert akkor lép életbe ha az életed 75 %-át elvesztetted.
    Fire/Explosive/Static Strike : Full max-ra ha One Handed vagy Two handed revolveres vagy.
    Brimstone: Full max (Durván felnyomja a Fire és a Chaos sebzést illetve repeszeket szór ki magából)
    Vindictive Flame : Egy fajta Fire shield ami elnyeli a bekapott Fire dmg sebzést.

    Occultistnál ami a lényeg:

    Solael Witchfire Full max-ra és hozzá a Consecrated Blade
    Blood of Dreeg : Full max ez nagyon fontos skill mert ez egyben ad heath regent és bonus damage-t is.

    Ami a Devotion pontokat illeti ahhoz hogy minél nagyobb Resistanced legyen Elite fokon ezeket érdemes kimaxolni:

    Crane: Poison/Acid/Vitality/Elemental Resistet ad.
    Lizard: + Health és Health Regenerationt ad
    Behemoth: + Health és Health Regenerationt ad (Solael Witchfire skillt társitsd hozzá)
    Empty Throne: Újabb Elemental Resistek
    Rhowan's Crown : Újabb Elemental resistek

    I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

Új hozzászólás Aktív témák