Aktív témák

  • ticcsi2

    csendes tag

    Tisztelt fórumtársak!

    Segítséget szeretnék kérni a témában!

    Sajnos a régi alaplapom behalt:Gigabyte 990 ultra durable3 amin volt uefi !
    Ssd n volt a rendszer/win10 x64/.Cserélni kellett a lapot,de csak asrock 980DE3/U3S3 sikerült szereznem,tehát visszafelé mentem,mert ennél jobbat sajnos már nem találtam sehol/a pénztárcámhoz mérten/,viszont ezen a a lapon csak sima bios mód van,és nem bootol be ugye a régi rendszerem róla,meg nem is szeretném ha elvesznének amik rajta vannak!A kérdésem az lenne,hogy lehetséges e ,adatvesztés nélkül bootra bírni a régi rendszerem?Bocsánat az idióta fogalmazásért,de sajnos nem vagyok pro!Ezt találtam,viszont az utolsó előtti lépésnél,amikor másolni kellene az usb re

    Copy the Windows boot environment files from the system volume to the USB flash : bcdboot d:\Windows /l en-us /s g:

    forrás oldal:
    http://woshub.com/booting-windows-7-from-a-gpt-disk-using-bios-firmware-non-uefi/

    Nem sikerül,gondolom a win verzio en-us ami nem jó,de azt fogalmam sincs hol tudom megnézni,ha egyáltalán az a baj!Tehát GPT van a régi rendszeren,az alaplap viszont csak sima bios t tudja !Segítségeket előre is köszönöm!

    Tisztelettel!Tibi! :R

    [ Szerkesztve ]

    Tisztelettel:Tibi!

Aktív témák