Új hozzászólás Aktív témák

  • eddie1978

    aktív tag

    Beázott a Hero7 Black kamerám az uszodában. Kb negyed óra víz alatti felvétel volt. Az akku fedélnél ment be a víz. Pár csepp nem több. Azonnali szárítás még ott a helyszínen a meleglevgő befúvónál. A kamera indul viszont a kijelző halott. Garanciális csere. A legfontosabb, hogy a memória kártya túlélte, a felvételek megvannak.
    A Hero6 Black kamerám ugyanannyit volt vízben, az kibírta. A WG2 gimbalom is beázott. Az az akku kivételével túlélte. a panel jó vastagon le van védőlakkozva. Az akku védő/töltő áramkör nem bírta a vizet. Az gatya teljesen és a cellák is. Akkut most keresek. Gyártónak írtam most. Legutóbb segítőkészek voltak más alkatrésszel.
    Az esemény előtt megtöröltem a tömítéseket az ajtókon mindkét kamerán. Rendelek egy Super Suit tokot annyiért amennyiért kínában már adnak egy olcsó akciókamerát egy kalap tartozékkal. Ezek után már nem merem vízbe vinni. Túl nagy a kockázat.
    A gimbal egyértelműen az USB csatlakozót lezáró gumi dugó mellett ázott be. Van rajta sorja amit nem vettem figyelembe.

    Ezt csak azért írom le, hogy óvatosan a víz alatt. Ezeket inkább cseppállónak mondanán mintsem víz alá biztonsággal vihető eszközöknek. Itt a biztonsággal szót emelném ki. Esőben még jók. Szerintem. ;)

Új hozzászólás Aktív témák