Új hozzászólás Aktív témák

  • Szoles

    senior tag

    válasz geckowize #134 üzenetére

    Szia!

    Kiegészítőkhöz:

    Kamerához rendes vízálló ház, nem valami gagyi, ez az első dolog. (Az eleve vízálló kamerákkal más a szitu, bár én tengerbe csak tokban vinném, főleg ha le is merülsz valami normálisabb mélységbe.)

    Sznorkelezéshez valamilyen úszó markolat mindenképpen kell, hogy ne vesszen el a cucc.
    Ezen felül hasznos lehet egy csuklópánt vagy fejpánt, ki hová szeretné felrakni a kamerát. Van maszk is, amire fel tudod rakni, de ez inkább búvárkodáshoz praktikus.
    Aztán vagy valami monopod/selfie bot, vagy egy bringás bilincses rögzítő, amivel bármilyen rúdra tudod felbütykölni.

    Síelésnél vagy öntapadó tappanccsal sisakra vagy mellkaspánttal szokás hordani. (Én pl. mindig leverem a fejemről, ha sisakon van.)
    Létezik még a lécre felszerelés vagy botra szerelés, előbbi tappanccsal, utóbbi a bringás bilinccsel megoldható.
    Ha kézben tartod, akkor egy normális markolat csuklóra erősítéssel.
    Síeléshez jó dolog még a drón, na meg egy gimball, azzal lehet tényleg komolyakat felvenni. Ezek jók és cseréb jó drágák. :D

    Mi éri meg? Amit használni is fogsz, a többi felesleges, elsőre minden szart ne vásárolgass össze! Én egyszerű dolgokkal indítanék, amiket tudsz variálni, azután menet közben rájössz majd, hogy mi kell még.

    Ja, és vízbe is, de síeléshez is páragátló betét kell a vízálló házba, ezen ne spórolj, mert biztosan megbánod! :K

    Hogy honnan vegyél, erre inkább nem írok semmit... :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák