Új hozzászólás Aktív témák

  • zgospel

    őstag

    válasz sztrogoff19 #107 üzenetére

    Szia,
    A GoPro Windows appra nem tudom a választ, de őszintén szólva én egyszer kipróbáltam azt és 10 perc idegeskedés után le is töröltem a 'csába. Használhatatlan katyvasz, még egy Windows movie maker is sokkal jobb annál.

    A telefonnal való összelövésre: ez a hiba akkor jön elő ha nem állt fel a kapcsolat a kamera és a telefon között. Nézd meg hogy:
    1, a kamerán be van-e kapcsolva a WiFi. Ezt úgy tudod megtenni hogy a képernyő tetejéről húzol egyet lefelé a kamerán hogy lejöjjön a menü, aztán Connect, ott legörgetsz a legaljára és a Wireless Connections-t bekapcsolod. Ezt egy kis ikon jelzi is neked mellette, ha be van kapcsolva akkor fehér, ha ki van kapcsolva akkor szürke.
    2, a telefonod jó WiFi-re van-e kapcsolva. Ha otthon vagy és a telón bekapcsoltad a wifit akkor valószínűleg a wifi routeredre fog kapcsolódni automatikusan és nem a kamerára. Menj be a wifi kapcsolatokhoz és válaszd ki a GoProdat. Amint rákapcsolódott be fog tölteni a kamera élőképe.

    A szoftverfrissítés szerencsére nagyon egyszerű, ha már összelőtted a telefonos appal akkor azon keresztül automatikusan felajánlja ha van elérhető frissítés, te csak leokézod, aztán vársz amíg azt nem mondja hogy kész. :)

    [ Szerkesztve ]

    https://www.flickr.com/photos/zpapa/

Új hozzászólás Aktív témák