Új hozzászólás Aktív témák

  • illjo

    Topikgazda

    Nem tudom, hogy csak valami egyedi dolog, vagy már próbálják megakadályozni gms telepítést, de eddig nem tapasztalt probléma volt. Ha valaki más is tapasztalta, kérem ossza meg.
    2020.12.18-án egy p40 lite-ra tettem fel gms-t. Downgrade megvolt. Googlefier használata során az egyik utolsó fázisban, a google play service törlésekor a telefon lefagyott, újraindult.Próbáltam javítani többször googlefier fix-el, új downgrade-ekkel, de amikor odaértem ehhez a lépéshez, mindig ugyanaz történt. Amikor a telefon újraindult, a googlefier átlépett ugyan a következő lépésre, de a sorban következő telepítésre azt az üzenet kaptam, hogy a fájl újabb verziója már telepítve van, telepítés nem lehetséges. Kínomban kézzel, beállítások/alkalmazások megoldást használva töröltem a google play service-t. Ez után azonban a googlefier már nem reagált. Így kreatívan feltelepítettem a google play service-t az apkpure-ból letöltve. És lőn csoda, a gms szolgáltatás működik!😃

    [ Szerkesztve ]

    https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák