Új hozzászólás Aktív témák

  • leikomessi

    aktív tag

    Kipróbáltam a Sniper Elite 4-et, nekem abszolút tetszett a minőség, semmi negatívat nem tapasztaltam.
    Jelen pillanatban ugyan 500-as szerverhibával nem tudok belépni, viszont ennek ellenére tervezem, hogy az ingyenes időszak végén megveszem a Red Read Redemption 2-t.

    Integrált videókártyával szerintem a 20+ ezer forintos ár mellett is egy jó lehetőség, hogy játszhassak a játékkal.
    Ez igaz, ha nincs aktív PRO előfizetésem, akkor a megvásárolt játék rosszabb, maximum fullHD felbontásban érhető csak el?

    Geforce Now-val összehasonlítva, elsőre jobbnak tűnt a minőség. (Igaz Stadia-val egy órát játszottam, Geforce-szal ~175 órát.)
    Geforce-nál ami nem tetszik nekem, hogy nincs semmi garancia, hogyha megveszek egy adott játékot Steam-en, azzal játszhatok is a továbbiakban. Tavasszal például eltűntek a WB játékok, hiába rendelkezem ezekkel Steam-en, nincs garancia arra, hogy másnap is játszhatok egy adott játékkal. Így az ottani előfizetést emiatt meg sem fontolom.
    465 játékból tudok játszani 39 játékkal, egy ideje szerencsére nem csökken ez a szám, de nem is nő.

    Ellenben ha így is úgy is új játékot kell vennem, miért ne a Stadian tenném ezt és nem Steamen.

Új hozzászólás Aktív témák