Új hozzászólás Aktív témák

  • Fényhozó

    tag

    Sziasztok!

    Olyan témában szeretném a segítségeteket kérni, hogy google fiókot, ami éppen zárolva van vissza tudok valahogy állítani?
    9 éves kisfiam csinált egy mail címet, és zárolta a google a fiókját, mert hogy nem felel meg a születési dátuma. De akkor miért engedték megnyitni?
    A facebook legalább nem is engedi létrehozni a fiókot, ha nem megfelelő születési dátumot adsz meg, de ez...
    Szegény indított egy youtube csatornát, szorgalmasan gyűjtögette rá a feliratkozókat, és lehet hogy mindez most mehet a levesbe? Nagyon el van keseredve ez miatt. :F
    A normál visszaállítás, hogy fényképes iratokkal igazoljuk a személy azonosságát, nem jöhet szóba, mert ugye még nincs 16 éves.
    Nem tudtok rá megoldást? Esetleg nem tudnám vhogy átírni a saját nevemre, vagy bármilyen hasonló megoldás érdekelne, ha valaki találkozott már hasonló problémával.

    Előre is köszönöm. :R

    Gaming csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCQvXKx_PcvGCAcYzrdxzzcw?view_as=subscriber

  • Cimpaci

    újonc

    Sziasztok!

    A 10 éves lányom nagyon sok korlátozásba ütközik a Google fiók használata során. Szeretné ő is úgy használni a gépét mint én, de az olyan asztal elemeken keresztül, ami tetszik neki, - mint az Event calendar - nem tudja elérni a naptárát, illetve a Google family naptárát sem. A telefonján működik, de harmadik fél appjával nem tudja elérni. Mondták, hozzáértők hogy ott rontottam el, hogy valós adatot adtam meg születési időnek. Próbáltam módosítani a születési dátumát, de nem sikerült - bár elméletileg lehetséges. Azt írja, hogy 16 évnél fiatalabb kell, hogy legyen!
    Tudtok erre a problémára valami megoldást?
    Előre is köszönöm szépen.

Új hozzászólás Aktív témák