Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Atlantis

    veterán

    válasz buci #8 üzenetére

    Hello!

    Valóban nem nagyon néztem rá a topicra, nem volt nagy érdeklődés eddig.

    Nos, tévedsz, van hazai irodalom, egy kb. 600 oldalas könyv van hozzá, a magyar forgalmazó terjeszti, de sajnos csak azoknak, akik elmennek oktatásra és vesznek szoftvert. Nekem sincs belőle, a régi ügyfeleknek nem adtak. Egyébként ott a súgó, szerintem egész használható.

    Nézz szét ezen az oldalon, ha még nem láttad, hátha találsz valami hasznosat: Bővebben: link

    Én az általános gépészeti részeit ismerem, felületekkel csak kevésbé kell foglalkoznom. Lemeztervezés, hegesztés az természetesen kell, abban otthon vagyok, analízis és mechanizmus készítés is megy, bár ezket a részeket ritkábban használom.

    Én is Inventoron kezdtem a 3D CAD pályám, de az a ProE-hoz képest SEHOL sincs tudásban, így 3 éve áttértünk a ProE-ra. Azért követem a többi rendszer fejlődését is. Egyedül a beépített elemtárat találtam valamire valónak a 10-es Inventorban, ki is próbáltam, két alkatrészt generáltam le vele, mindkettő hibás volt valamely méretében a katalógusbeli méretekhez képest...Szóval ez a rész a Solid Edge-ben sokkal jobb, de ez nem ide tartozik, mi itt ugye a ProE-t szeretjük..:)

    Egyébként minden tiszteletem, a ProE magánúton nehezen tanulható, én is sokat szívtam és szívok is vele, mire idáig jutottam.

    >>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

  • Okun

    csendes tag

    válasz buci #8 üzenetére

    HI!

    Még új vagyok, de olvastam, hogy te is Wildfire 2-höz keresel doksit.
    Sajnost én is tapasztalom, hogy nem sok van...
    2000i és 2001-hez van doksim (training, alapszint).
    HA kell elektronikus formában is megvan. Küldj mail címet (de kb 10-15 MB) vagy FTP-t.

    Viszon engem is érdekelne bármilyen doksi a Wildfire-hez.
    Ha találsz, értesítenél?!

    Thx

Új hozzászólás Aktív témák